3 atzīmes no Knights uzvaras: Eihels atgādina Bufalo, ka viņš ir zvaigzne

Vegasas Golden Knights centrs Džeks Eihels svin savus vārtus pret Bufalo Sabres t... Vegasas Golden Knights centrs Džeks Eihels svin savus vārtus pret Bufalo Sabres NHL hokeja spēles trešajā periodā ceturtdien, 2022. gada 10. novembrī, Bufalo, Ņujorkā (AP foto/Džefrijs T. Bārnss)  Vegasas Golden Knights centrs Čendlers Stīvensons (20) tiek apsveikts ar gūtajiem vārtiem pirmajā periodā komandas NHL hokeja spēlē pret Bufalo Sabres, ceturtdien, 2022. gada 10. novembrī, Bufalo, Ņujorkā (AP Photo/Džefrijs T. Bārnss)  Bufalo 'Sabres' centrs Peitons Krebs (19) un Vegasas Golden Knights aizsargs Šī Teodors (27) sacenšas par pozīciju NHL hokeja spēles pirmajā periodā ceturtdien, 2022. gada 10. novembrī, Bufalo, Ņujorkā (AP Photo/Džefrijs T. Bārnss )  Bufalo Sabres centrs Keisijs Mitelštats (37) aiznes ripu garām Vegasas Golden Knights centram Filam Kesselam (8) NHL hokeja spēles pirmajā periodā ceturtdien, 2022. gada 10. novembrī, Bufalo, Ņujorkā (AP foto/Džefrijs T. Bārnss )  Bufalo Sabres labās malas spēlētājs Teidžs Tompsons (72) svin savus vārtus pirmajā periodā komandas NHL hokeja spēlē pret Vegasas Golden Knights ceturtdien, 2022. gada 10. novembrī, Bufalo, Ņujorkā (AP Photo/Džefrijs T. Bārnss)  Vegasas 'Golden Knights' vārtsargs Logans Tompsons atvaira cimdu pirmajā periodā komandas NHL hokeja spēlē pret Bufalo 'Sabres' ceturtdien, 2022. gada 10. novembrī, Bufalo, Ņujorkā (AP foto/Džefrijs T. Bārnss)  Vegasas 'Golden Knights' centrs Džeks Eihels (9) vēlas piespēlēt ripu pirmajā periodā komandas NHL hokeja spēlē pret Bufalo 'Sabres' ceturtdien, 2022. gada 10. novembrī, Bufalo, Ņujorkā (AP foto/Džefrijs T. Bārnss)  Vegasas Golden Knights centrs Fils Kesels (8) svin savus vārtus pret Bufalo Sabres kopā ar centru Nikolasu Roju (10) NHL hokeja spēles otrajā periodā ceturtdien, 2022. gada 10. novembrī, Bufalo, Ņujorkā (AP Photo/Jeffrey T . Barnes)  NHL hokeja spēles otrajā periodā ceturtdien, 2022. gada 10. novembrī, Bufalo, Ņujorkā, saduras Vegasas Golden Knights centrs Džeks Eihels (9) un Bufalo Sabres labās malas aizsargs Alekss Tučs (89) (AP foto/Džefrijs T. Bārnss)  Bufalo 'Sabres' centrs Keisijs Mitelštats (37) atņem ripu no Vegasas Golden Knights centra Pola Kotera (43) NHL hokeja spēles otrajā periodā ceturtdien, 2022. gada 10. novembrī, Bufalo, Ņujorkā (AP Photo/Džefrijs T. Bārnss )  Vegasas Golden Knights kreisās malas malējais Viljams Kerjērs (28) raida ripu garām Bufalo Sabres vārtsargam Ērikam Komijam (31) NHL hokeja spēles otrajā periodā, ceturtdien, 2022. gada 10. novembrī, Bufalo, Ņujorkā (AP Photo/Jeffrey T. Barnes)  Vegasas Golden Knights centrs Džeks Eihels (9) reaģē pēc tam, kad viņu apturēja Bufalo Sabres vārtsargs Ēriks Komrijs (31) NHL hokeja spēles otrajā periodā, ceturtdien, 2022. gada 10. novembrī, Bufalo, Ņujorkā (AP Photo/Jeffrey T . Barnes)  Bufalo Sabres labās malas aizsargs Alekss Tučs (89) pārbauda Vegasas Golden Knights aizsargu Šeju Teodoru (27) NHL hokeja spēles pirmajā periodā ceturtdien, 2022. gada 10. novembrī, Bufalo, Ņujorkā (AP Photo/Džefrijs T. Bārnss)  Vegasas Golden Knights centrs Džeks Eihels (9) svin savus trešos vārtus šajā naktī NHL hokeja spēles pret Bufalo Sabres trešajā periodā, ceturtdien, 2022. gada 10. novembrī, Bufalo, Ņujorkā (AP Photo/Džefrijs T. Barnes)  's ... Vegasas Golden Knights centrs Džeks Eihels svin vārtus komandas NHL hokeja spēlē pret Bufalo Sabres, ceturtdien, 2022. gada 10. novembrī, Bufalo, Ņujorkā (AP foto/Džefrijs T. Bārnss)

Džeks Eihels plati izpleta rokas, pacēla tās un skatījās KeyBank Center pūlī.

Tur esošie Bufalo Sabres fani viņu uzmundrināja sešas sezonas. Viņi viņu izsauca par divām spēlēm. Viņš ieguva iespēju atbildēt ceturtdien, un viņš to noteikti izbaudīja pēc pirmā vārtu guvuma.

Eihela atspīdums bija tikai sākums. 26 gadus vecais centrs, neskatoties uz to, ka izlaida divas breikbumbas, savā otrajā tikšanās reizē pret savu bijušo komandu ierakstīja hat trick, palīdzot Golden Knights noslēgt izbraukumu ar 5:0 ar uzvaru ar 7:4.

'Knights' ir izcīnījusi deviņas uzvaras pēc kārtas, kas ir viens no franšīzes rekordiem, kas uzstādīti no 2021. gada 9. līdz 28. aprīlim.

Eihels ir veicinājis šos panākumus. Viņa četru punktu nakts, kas ir sezonas rekords, dod viņam komandas līderi 19 punktus 15 spēlēs. Viņš ir bijis viss, ko bruņinieki varēja lūgt pēc tam, kad 2021. gada 4. novembrī ieguva viņu no Bufalo.

Eihels parūpējās, lai tas būtu pilnībā redzams Sabres fanu priekšā.

'(Fani) acīmredzot bija uz mani visu nakti,' par savām svinībām sacīja Eihels. 'Jutos labi, kad to dabūju.'

Eihela nakts bija pretēja viņa pēdējai vizītei.

Atgriežoties Bufalo 10. martā, viņš tika izsvilpts, un ceturtdienas rīts viņu pārsteidza. Knights zaudēja ar 3:1. Vārtus guva uzbrucēji Alekss Tučs un Peitons Krebs, kuri mainībā devās uz Sabres. Uzvarētais Eihels pēc tam izpētīja Bufalo līdzjutējus, sakot: 'pagāja tikai septiņi gadi, un es aizbraucu, lai viņi varētu iesaistīties spēlē.'

Šķita, ka Eihels šo neapmierinātību saglabāja astoņus mēnešus vēlāk. Ceturtdien viņš to nespēja pieļaut pirmajos divos periodos, kad viņa divus breikbumbas mēģinājumus apturēja vārtsargs Ēriks Komrijs. Tātad tas viss tika izlaists 20 maģisku minūšu laikā.

Vispirms viņš trešajā periodā panāca aizsarga Aleksa Pjetrangelo vārtus 3:52, panākot rezultātu 4:2. Viņa komandas biedri bija tik laimīgi, ka piespieda viņu Pjetrangelo vietā.

23. decembris zodiaka zīme

Eihels vēlāk panāca 2:21, savācot atlēkušo bumbu pēc Pjetrangelo sitiena. Viņa svinības šķita katarsiskas, taču viņš tikai sāka.

Eihels atkal guva vārtus, 5:23, panākot Knights vadībā ar 6:3. Viņam bija iespēja trešajam 'hat trick' un drīz pēc tam ar 'Knights' spēka paņēmienu, taču trāpīja pa vārtu stabu. Viņš vēlreiz paskatījās ar tukšu Sabres tīklu, un viņa sitiens tika bloķēts.

Eihela pēdējā iespēja radās 176 pēdu attālumā no vārtiem, kad bija atlikušas astoņas sekundes. Šoreiz viņš nepalaida garām. Viņš guva vārtus tukšos vārtos, izcīnot devīto regulārās sezonas hat trick Knights vēsturē un 12. vietu kopumā.

Sabres fani vairāk nekā jebkurš cits zina, ka Eihela ir zvaigzne. Viņš viņiem tik un tā atgādināja. Viņš ir bijis labākais spēlētājs NHL labākajā komandā, un viņš ceturtdien neatstāja vietu šaubām.

'Viņam tā ir neticama spēle,' sacīja kapteinis Marks Stouns, kurš to nosauca par vienu no 'stilīgākajām spēlēm', kurā viņš ir piedalījies. “Tas ir smagi. Jūs tiekat izsvilināti katrā maiņā. es nezinu. Tas daudz pasaka par viņa raksturu. ”

Šeit ir trīs izņēmumi no uzvaras:

1. Klusa izcilība

Divus citus iespaidīgus priekšnesumus aizēnoja Eihels.

Kreisajā malā Čendlers Stīfensons savā otrajā četru punktu spēlē guva vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles. Viņš ar 15 punktiem ir otrais Knights rindās.

Pjetrangelo bez gūtajiem vārtiem guva 399. un 400. rezultatīvu piespēli karjerā. Viņa 13 punkti ir neizšķirts sestais labākais starp aizsargiem.

2. Vairāk dziļuma vērtēšanas

Knights arī saņēma ieguldījumu no sava pēdējā sešinieka.

Centrs Nikolass Rojs savā pirmajā daudzpunktu spēlē šosezon atdeva divas galvenās rezultatīvas piespēles. Rojs kļuva par devīto 'Knights' spēlētāju, kurš sasniedzis 10 punktus. Tā ir vienīgā NHL komanda, kurā ir tik daudz spēlētāju ar divciparu skaitli.

'Jums tas ir nepieciešams, ja plānojat uzvarēt daudzas spēles pēc kārtas, kas mums ir,' sacīja treneris Brūss Kasidijs.

Arī labās malas malējais Fils Kesels guva savus otros vārtus šajā uzvarā, un debitants kreisās malas spēlētājs Pols Koters, aizvadot savu pirmo spēli kopš 18. oktobra, guva vārtus otrajā periodā.

3. Speciālo komandu cīņa

Bruņinieku spēka paņēmiens un soda sitiens pabeidza ceļojumu pretējos virzienos.

Stīvensons pirmajā periodā 5:44 guva Knights piektos spēka paņēmienus izbraukuma 14 iespējās. Knights pēc tam, kad trīs mēģinājumos ļāva Bufalo divreiz gūt vārtus, realizējot soda sitienu, bija tikai 8 pret 12.

Sazinieties ar Ben Gotz pa tālr bgotz@reviewjournal.com. Sekojiet @BenSGotz vietnē Twitter.