3 piespēles no Knights zaudējuma: Ducks vārtsargs ir iespaidīgs

Anaheimas Ducks vārtsargs Džons Gibsons pa kreisi bloķē Vegasas Golden Knight centra Nikolas metienu... Anaheimas Ducks vārtsargs Džons Gibsons pa kreisi bloķē Vegasas Golden Knights centra Nikolasa Roja metienu NHL hokeja spēles otrajā periodā Anaheimā, Kalifornijā, trešdien, 2022. gada 28. decembrī (AP Photo/Alex Gallardo)  Anaheimas 'Ducks' centrs Ādams Anriks pa labi izdzēš ripu no Vegasas Golden Knights labās malas Marka Stouna, pa kreisi, pirmajā NHL hokeja spēles periodā Anaheimā, Kalifornijā, trešdien, 2022. gada 28. decembrī. (AP Photo/ Alekss Gallardo)  Vegasas Golden Knights labās malas spēlētājs Marks Stouns pa kreisi tiek apsveikts pēc tam, kad NHL hokeja spēles pirmajā periodā Anaheimā, Kalifornijā, trešdien, 2022. gada 28. decembrī, guva vārtus pret Anaheimas Ducks. (AP Photo/Alex Gallardo )  Anaheimas 'Ducks' centrs Adams Anriks, centrs, gatavojas metienam pret Vegasas Golden Knights vārtsargu Adinu Hilu pa kreisi un aizsargu Breidenu Maknabu no labās puses, gūstot vārtus NHL hokeja spēles pirmajā periodā Anaheimā, Kalifornijā, trešdien, decembrī. 28, 2022. (AP Photo/Alex Gallardo)  Anaheimas 'Ducks' centrs Meisons Maktavišs, centrs, met ripu pret Vegasas 'Golden Knights' vārtsargu Loganu Tompsonu un aizsargu Nikolā Heigu NHL hokeja spēles pirmajā periodā Anaheimā, Kalifornijā, trešdien, 2022. gada 28. decembrī. (AP Foto/Alekss Gallardo)  Vegasas Golden Knights labās malas malējais Marks Stouns pa kreisi piespēlē ripu Anaheimas Ducks vārtsargam Džonam Gibsonam NHL hokeja spēles otrajā periodā Anaheimā, Kalifornijā, trešdien, 2022. gada 28. decembrī. (AP Photo/Alex Gallardo )  Anaheimas Ducks labās malas malā Trojs Terijs, pa labi, raida ripu starp Vegasas Golden Knights aizsarga Nikolā Heiga slidām NHL hokeja spēles pirmajā periodā Anaheimā, Kalifornijā, trešdien, 2022. gada 28. decembrī. (AP Photo/Alex Gallardo)  Anaheimas 'Ducks' centrs Ādams Henriks reaģē pēc tam, kad viņš guva savus otros vārtus pret Vegasas 'Golden Knights' NHL hokeja spēles pirmajā periodā Anaheimā, Kalifornijā, trešdien, 2022. gada 28. decembrī. (AP Photo/Alex Gallardo)  Vegasas Golden Knights aizsargs Bens Hatons, pa labi, svin savus vārtus pret Anaheimas Ducks ar centru Filu Keselu (8) un centru Nikolasu Roju (otrais no labās) NHL hokeja spēles otrajā periodā Anaheimā, Kalifornijā, trešdien, decembrī. 28, 2022. (AP Photo/Alex Gallardo)

Tas bija tikai pareizi, ka Džons Gibsons to pabeidza.

Anaheimas 'Ducks' vārtsargs visu trešdienas nakti Honda centrā bija iespaidīgs. Viņš atvairīja 49 reizes, tostarp 14 atvairīja soda sitienu, lai saglabātu savu komandu spēlē ar Golden Knights.

Viņš bija pelnījis iespēju izcīnīt uzvaru šaušanā. Un viņš to darīja.

Gibsons apturēja kreiso malu Reiliju Smitu un kapteini Marku Stounu, lai sasniegtu savu sezonas labāko sniegumu un nodrošinātu Ducks uzvaru ar 3:2.

Knights pēc NHL trīs dienu brīvdienu pārtraukuma pēc zaudējuma ar 4:2 otrdien Losandželosā zaudēja līdz 0:1:1. Viņi sasniedza savu sezonas rekordu ar 51 metienu pa vārtiem, taču viņu īsto sitienu sastāvs nepārspēja Gibsonu, lai uzvarētu.

'Šīs spēles ir nomāktas,' sacīja aizsargs Alekss Pjetrangelo. 'Jums šķiet, ka esat paveicis daudz, vienkārši nevarējāt atrast veidu, kā gūt vārtus.'

Vārtsargs noteica trešdienas spēli.

710 eņģeļa numurs

Ducks (10-22-4) guva iespaidīgu sniegumu savā trīskārtējā All Star turnīrā, lai uzvarētu, neskatoties uz to, ka tika pārspēts un pārspēts. Savukārt 'Knights' (24-12-2) vārtu guvumu dēļ sāka spēli agri.

Adins Hils pirmajā periodā piecos metienos atdeva divus vārtus 7:34. Treneris Brūss Kesidijs viņu ar Knights pieveica ar 2:0 un iesita iesācēju vārtsargu Loganu Tompsonu, kurš spēlēja otrdien.

Tompsons spēlēja labi, apturot visus 22 pretinieku metienus. Viņš ieguva laiku, lai Knights atspēlētos pēc Stouna īsiem vārtiem, kad pirmajā periodā bija 6:45, un aizsarga Bena Hatona pirmajiem vārtiem sezonā ar 6:28 otrajā periodā.

Bruņinieki, spēlējot bez septiņiem savainotajiem pamatsastāva spēlētājiem, spēlējot uzbrucējos Džeka Eihela, Džonatana Markeso, Breta Haudena un Pola Kotera, kā arī aizsargu Šī Teodora, Aleksa Martinesa un Zeka Vaitklouda sastāvā, tā arī neatrada vēl vienus vārtus, lai izvirzītos vadībā.

Viņi bija spiesti noturēties pagarinājumā pēc tam, kad Stouns deva Ducks vēlu spēka paņēmienu, kad bija atlikuši 1:47.

Centrs Trevors Zegras un labās malas malējais Trojs Terijs pēc tam guva vārtus sērijā, dodot Anaheim tikai trešo uzvaru mājās pret Knights 13 spēlēs. 'Ducks', kas trešdien iekļuva neizšķirti, izcīnīja otro mazāko punktu skaitu NHL, izcīnīja pirmo uzvaru četrās spēlēs.

'Es nedomāju, ka mums pēdējos gados ir veicies pārāk labi pret viņiem, tāpēc ir patīkami gūt uzvaru,' sacīja Gibsons, kurš pret Knights atspēlējās līdz 4:15:5.

Šeit ir trīs izņēmumi no zaudējuma:

1. Vārtsargu slēdzis

Hils tika noņemts no tīkla pēc tam, kad atdeva vārtus pēc Henrika sitiena no 44 pēdu attāluma. Šī bija pirmā reize, kad Knights šosezon veica vārtsargu maiņu spēles vidū.

'Kad jūs spēlējat aci pret aci, mēs parasti spēlēsim ar diviem vārtsargiem,' sacīja Kasidija. “Jābūt visgatavākajam puisim komandā, jo viņš nespēlēja iepriekšējā vakarā. Tas nav tas, ko es redzēju, tāpēc mēs devāmies citā virzienā.

Hils pēdējos divus mēnešus ir cīnījies ar 4-3-1 bilanci un 27 ielaistiem vārtiem deviņās spēlēs. Arī Knights vārtsargs kopumā pēc spēcīgā sākuma ir paslīdējis.

Viņiem bija 0,913 komandas attaupīšanas procents divu mēnešu laikā, kas ir septītā labākā atzīme NHL. Trešdienas spēlē viņi sasniedza 0,894, kas ir 22. labākā vieta līgā.

2. Vēl viens īss

Knights karstā spēka spēle piedzīvoja retu vakaru, cīnoties ar 0:5 pret Anaheimu. Tā pat nespēja gūt vārtus, neskatoties uz to, ka pirmā perioda 1:51 panāca pieci pret trīs.

Knights joprojām guva īpašo komandu vārtus. Stouns guva komandas NHL vadošos septītos piespēles vārtus, kad līdz pirmā perioda beigām bija 6:45.

Stone ir divi no šiem mērķiem. Kreisais malējais Reilijs Smits ar četriem ir pirmais līgā, bet centram Čendleram Stīvensonam viens.

3. Smagas minūtes

Pjetrangelo uzstādīja karjeras rekordu un franšīzes rekordu, spēlējot 34:16.

Neviens nebija tuvu viņa darba slodzei uz Knights. Centrs Čendlers Stīvensons bija otrais ledus laikā 23:46.

Pietrangelo daudz spēlēja abās īpašajās komandās, un Knights zaudēja trīs savus regulāros aizsargus. Viņš nospēlēja 5:53 pie spēka paņēmiena un 7:23 ar soda sitienu. Viņš un aizsargs Breidens Maknabs kopā 14:08 nospēlēja ledus laiku. Pārējā zilā līnija spēlēja 4:57 pēc soda sitiena.

'Mums ir jāiedziļinās soda slepkavībā, jāpaliek tik ilgi, cik mēs varam,' sacīja Pjetrangelo. 'Par laimi mūsu grafiks šomēnes ir nedaudz vieglāks, un mums ir iespēja to izdarīt.'

Sazinieties ar Ben Gotz pa tālr bgotz@reviewjournal.com. Sekojiet @BenSGotz vietnē Twitter.