3 piezīmes no Knights uzvaras: Eihela priekšlaicīgi pamet spēli

Vegas Golden Knights aizsargs Zeks Vaitklouds (2) apgāž Detroitas Red Wings kreiso malu Dav ... Vegasas Golden Knights aizsargs Zeks Vaitklouds (2) apgāž Detroitas Red Wings kreiso malu Deividu Peronu (57), mēģinot iegūt ripu NHL hokeja spēles otrajā periodā, sestdien, 2022. gada 3. decembrī, Detroitā. (AP Photo/Duane Burleson)  Vegasas Golden Knights kreisās malas malējais Viljams Kerjērs (28) mēģina gūt vārtus pret Detroitas Red Wings vārtsargu Villu Huso NHL hokeja spēles pirmajā periodā sestdien, 2022. gada 3. decembrī, Detroitā. (AP Photo/Duane Burleson)  Detroitas Red Wings aizsargs Džeiks Volmens (96) raida ripu, kamēr viņš tiek vajāts Vegasas Golden Knights centram Džonatanam Markeso (81) NHL hokeja spēles pirmajā periodā sestdien, 2022. gada 3. decembrī, Detroitā. (AP Photo/Duane Burleson)  Vegasas Golden Knights aizsargs Zeks Vaitklouds (2) apgāž Detroitas Red Wings kreiso malu Deividu Peronu (57), mēģinot iegūt ripu NHL hokeja spēles otrajā periodā, sestdien, 2022. gada 3. decembrī, Detroitā. (AP Photo/Duane Burleson)  Vegasas Golden Knights centrs Nikolā Rojs (10) sestdien, 2022. gada 3. decembrī, Detroitā meta pret Detroitas Red Wings aizsargu Filipu Hroneku (17) NHL hokeja spēles pirmajā periodā. (AP Photo/Duane Burleson)  NHL hokeja spēles sestdien, 2022. gada 3. decembrī, Detroitā Vegasas Golden Knights kreisās malas malējais Viljams Kerjē (28) piespēlē ripu pret Detroitas Red Wings aizsargu Filipu Hroneku (kreisais) un centru Ostinu Čarniku (21). (AP Photo/Duane Burleson)  Vegasas Golden Knights centrs Džeks Eihels (9) svin svētkus pēc gūtajiem vārtiem pret Detroitas Red Wings vārtsargu Villu Huso (35) NHL hokeja spēles pirmajā periodā sestdien, 2022. gada 3. decembrī, Detroitā. (AP Photo/Duane Burleson)  Sestdien, 2022. gada 3. decembrī, Detroitā NHL hokeja spēles pirmajā periodā Detroitas Red Wings centru Endrjū Kopu (18) vajā Vegasas Golden Knights centrs Viljams Karlsons (71). (AP Photo/Duane Burleson)  Detroitas Red Wings centrs Oskars Sundkvists (70) svin kopā ar komandas biedriem, tostarp kreiso malu Dominiku Kubaliku (81), pēc tam, kad sestdien, 3. decembrī, NHL hokeja spēles otrajā periodā guva vārtus pret Vegasas Golden Knights vārtsargu Adinu Hilu (33). , 2022, Detroitā. (AP Photo/Duane Burleson)  Vegasas Golden Knights aizsargs Breidens Maknabs (3) sestdien, 2022. gada 3. decembrī, Detroitā NHL hokeja spēles otrajā periodā cenšas bloķēt Detroitas Red Wings centra Oskara Sundkvista (70) metienu. (AP Photo/Duane Burleson)  Sestdienas NHL hokeja spēles otrajā periodā Detroitas Red Wings centrs Oskars Sundkvists (70) mēģina gūt metienu pa vārtiem pret Vegasas Golden Knights centru Viljamu Karlsonu (71), aizsargu Šeju Teodoru (27) un vārtsargu Adinu Hilu. , 2022. gada 3. decembris, Detroitā. (AP Photo/Duane Burleson)

Sestdienas Golden Knights spēlē bija daudz, kas patika.

Viņi labāk aizsargājās. Viņi apglabāja savas iespējas. Viņu vārtu guvums bija spēcīgs. Tas viss kopā ar 4:1 uzvara pret Detroitas Red Wings Little Caesars arēnā.

Viena no bažām bija 5:18 trešajā periodā. Centrs Džeks Eihels pameta spēli un diskomfortā atgriezās ģērbtuvē. Knights rezultatīvākais spēlētājs vairs neatgriezās.

Pēc tam trenerim Brūsam Kesidijam nebija daudz jaunuma, izņemot teikt, ka Masačūsetsas dzimtā un bijusī Bostonas universitātes zvaigzne tiek novērtēta un, visticamāk, darīs visu iespējamo, lai komandas nākamo spēli aizvadītu pirmdien Bostonā.

'Ja ir kāds puisis, kurš pirmdien vēlas spēlēt Bostonā, tas ir Džeks,' sacīja Kasidija.

kad iznāca lelle Bārbija

Eihela prombūtne bija saistīta ar citādi spēcīgajiem Knights centieniem (18-7-1).

Komanda pēc 15 vārtu gūšanas iepriekšējās četrās spēlēs atdeva tikai vienus vārtus Detroitai (11-7-5). Red Wings 25 metieni pa vārtiem bija mazākais Knights pretiniekam kopš 19. novembra un otrs mazākais metienu skaits kopš 1. novembra.

Iespaidīgo sniegumu aizsardzībā veicināja oportūnistisks uzbrukums.

Eihels izvirzīja Knights vadībā ar 1:0 tikai ar 1:04, pēc skaistas kreisās malas Čendlera Stīfensona piespēles. Labais malējais Džonatans Markeso dubultoja pārsvaru ar spēka paņēmiena vārtu 7:50.

709 eņģeļa numurs

Labais malējais Oskars Sundkvists atbildēja ar saviem spēka paņēmieniem vēlāk 3:47, panākot rezultātu 2:1. Bet bruņinieku soda slepkavība atriebās. Kad Detroitas kārtējais spēka paņēmiens beidzās, centra spēlētājs Nikolass Rojs izrāva no labās malas Filu Keselu, izdarot atrāvienu. Kesels guva savus otros vārtus 10 spēlēs, izvirzot Knights vadībā ar 3:1.

Kreisais malējais Reilijs Smits vēlāk noslēdza uzvaru ar tukšiem vārtiem. Knights savā četru spēļu izbraukumā uzlaboja rezultātu līdz 2:1, paliekot tikai viesošanās vienībā 'Bruins', kurai ir labākais rādītājs NHL un mājās ir 14:0.

'Otrkārt un treškārt, es domāju, ka mums veicās ļoti labi,' sacīja kreisais spārns Pols Koters no Kantonas, Mičiganas štata. 'Ļoti labi spēlējām aizsardzībā. Es nedomāju, ka viņiem bija pārāk daudz iespēju gūt pieci pret pieciem.

Šeit ir trīs izņēmumi no uzvaras:

1. Sastāva maiņa

Knights veica pāreju uz zilās līnijas, dodot Daniilam Miromanovam pirmo spēli un padarot Benam Hatonam veselīgu skrāpējumu.

vai Lasvegasā ir pludmale

25 gadus vecais Miromanovs nodrošināja vairāk uzbrukuma elementu, jo aizsargs Alekss Pjetrangelo (personisku iemeslu dēļ) izlaida trešo spēli pēc kārtas. Miromanovs ar pieciem sitienu mēģinājumiem bija neizšķirts komandas vadībā, vēsta vietne Natural Stat Trick.

Viņš arī līdzsvaroja Knights pārus, jo viņam ir pareizs sitiens. Aizsargam Alekam Martinesam, kreisajam malam, pēdējās divās spēlēs bija jāspēlē labajā pusē ar labo sitienu Pjetrangelo.

'(Miromanovs) spēlēja lieliski,' intervijā AT&T SportsNet sacīja aizsargs Breidens Maknabs. 'Viņš nepārprotami prot slidot, (viņam) ir labi uzbrukuma instinkti, un viņa spēle aizsardzībā ir gājusi garu ceļu.'

337 eņģeļa numurs

2. Kalns atlec atpakaļ

Vārtsargs Adins Hils ar 0-2-1 savos pēdējos trīs startos ar 0,861 atvairīšanas procentu, demonstrēja stabilu sniegumu, izcīnot savu sesto uzvaru sestdien.

Hill finišēja ar 24 atvairītiem sitieniem. Vienus vārtus viņš ielaida pirmo reizi kopš 30. oktobra un otro reizi deviņos startos.

'Es domāju, ka mēs šovakar bijām lieliski,' sacīja Hils. 'Manuprāt, mēs paveicām labu darbu ar savu ripu pārvaldību un samazinājām viņu iespējas līdz minimumam.'

Viņa kolēģis no Detroitas Ville Husso turpināja cīnīties pret Knights, ielaižot trīs vārtus 24 metienos. Husso ir 0-5 ar 0,850 atvairīšanas procentu piecās visu laiku sapulcēs.

3. Maknaba nakts

jaunava vīrietis auns sieviete pieredze

Maknabs Miromanovu sauca par 'satriecošu', taču viņš pats nebija slikts.

31 gadu vecais spēlētājs atspēlēja komandas rekordu 22:13 un atdeva divas rezultatīvas piespēles, trīs sitienus un četrus bloķētus metienus. Maknabam šī bija pirmā daudzpunktu spēle sezonā.

Viņš arī gandrīz izpildīja viena cilvēka soda sitienu. Maknebam bija 1:43 maiņa pēc tam, kad Martiness tika izsaukts par klupināšanu ar 8:36 atlikušajā trešajā periodā. Bruņinieki atļāva divus šāvienus, bet dabūja nogalināt.

'Viņš ir viens no tiem puišiem, kurš visu dara labi, bet viņš nelec no lapas,' sacīja Kesidija.

Sazinieties ar Ben Gotz pa tālr bgotz@reviewjournal.com. Sekojiet @BenSGotz vietnē Twitter.