3 piezīmes no Knights uzvaras: kapteinis vada ceļu

Vegasas Golden Knights labā mala Marks Stouns (61) svin vārtus pret Arizonas Coyotes... Vegasas Golden Knights labās malas malā Marks Stouns (61) svin savus vārtus pret Arizonas Coyotes NHL hokeja spēles trešajā periodā T-Mobile Arnea Lasvegasā, trešdien, 2022. gada 21. decembrī. (Ēriks Verdusko / Lasvegasas apskats - Žurnāls)  Vegasas Golden Knights labās malas malā Marks Stouns (61) sniedzas pēc ripas pēc kritiena pirmajā periodā NHL hokeja spēlē pret Arizonas Coyotes T-Mobile Arnea Lasvegasā, trešdien, 2022. gada 21. decembrī. (Ēriks Verduzco / Las Vegas Review-Journal)  Vegasas Golden Knights labās malas malējais Reilijs Smits (19) cīnās par ripu pret Arizonas Coyotes aizsargu Troju Steheru (51) un centru Baretu Heitonu (29) NHL hokeja spēles pirmajā periodā T-Mobile Arnea Lasvegasā, trešdien. 2022. gada 21. decembris (Ēriks Verdusko / Lasvegasas apskatu žurnāls)  Līdzjutēji uzmundrina pirmajā NHL hokeja spēles periodā starp Arizonas Coyotes un Vegas Golden Knights T-Mobile Arnea Lasvegasā, trešdien, 2022. gada 21. decembrī. (Ēriks Verdusko / Lasvegasas apskats-Journal)  Vegasas Golden Knights labās malas spēlētājs Marks Stouns (61) un Arizonas Coyotes centrs Džeks Makbeins (22) cīnās par ripu pirmajā NHL hokeja spēles periodā T-Mobile Arnea Lasvegasā, trešdien, 2022. gada 21. decembrī. ( Ēriks Verdusko / Lasvegasas apskatu žurnāls)  Vegasas Golden Knights labās malas spēlētājs Marks Stouns (61) cīnās par ripu pret Arizonas Coyotes labo malu Kleitonu Kelleru (9) NHL hokeja spēles pirmajā periodā T-Mobile Arnea Lasvegasā, trešdien, 2022. gada 21. decembrī. (Ēriks Verdusko / Lasvegasas apskatu žurnāls)  Vegasas Golden Knights aizsargs Breidens Maknabs (3) sasniedz ripu pēc Arizonas Coyotes aizsarga Patrika Nemeta (2) spiediena pirmajā NHL hokeja spēles periodā T-Mobile Arnea Lasvegasā, trešdien, 2022. gada 21. decembrī. (Ēriks Verdusko / Lasvegasas apskatu žurnāls)  Vegasas Golden Knights labās malas spēlētājs Marks Stouns (61) cīnās par ripu zem Arizonas Coyotes aizsarga Džoša Brauna (3) un vārtsarga Karela Vejmelkas (70) spiediena pirmajā NHL hokeja spēles periodā T-Mobile Arnea Lasvegasā. Trešdiena, 2022. gada 21. decembris (Ēriks Verdusko / Lasvegasas apskatu žurnāls)  Vegasas 'Golden Knights' centrs Nikolass Rojs (10) meklē atklātu sitienu zem Arizonas Coyotes kreisās malas Nika Ričija (12) spiediena pirmajā NHL hokeja spēles periodā T-Mobile Arnea Lasvegasā, trešdien, 21. decembrī. 2022. (Ēriks Verdusko / Lasvegasas apskatu žurnāls)  Arizonas Coyotes komanda atzīmē aizsarga Juso Valimaki (4) gūto punktu NHL hokeja spēles pret Vegas Golden Knights otrajā periodā T-Mobile Arnea Lasvegasā, trešdien, 2022. gada 21. decembrī. (Ēriks Verdusko / Lasvegasa Pārskats — žurnāls)  Vegasas Golden Knights aizsargs Daniils Miromanovs (42) aizsardzībā pret Arizonas Coyotes centru Trevisu Boidu (72) un centru Niku Šmaltcu (8) NHL hokeja spēles otrajā periodā T-Mobile Arnea Lasvegasā, trešdien, 21. decembrī. 2022. (Ēriks Verdusko / Lasvegasas apskatu žurnāls)  Vegasas Golden Knights vārtsargs Logans Tompsons (36) izpilda metienu pa seju NHL hokeja spēles pret Arizonas Coyotes stadionā T-Mobile Arnea Lasvegasā, trešdien, 2022. gada 21. decembrī, otrajā periodā (Ēriks Verdusko / Lasa). Vegas Review-Journal)  Vegasas Golden Knights vārtsargs Logans Tompsons (36) vēro, kā Arizonas Coyotes aizsargs Džeikobs Čičruns (6) NHL hokeja spēles otrajā periodā T-Mobile Arnea Lasvegasā, trešdien, 2022. gada 21. decembrī, riņķo ap vārtiem. (Ēriks Verdusko) / Lasvegasas apskats-žurnāls)  Vegasas Golden Knights vārtsargs Logans Tompsons (36) NHL hokeja spēles pret Arizonas Coyotes otrā perioda pārtraukumā T-Mobile Arnea Lasvegasā, trešdien, 2022. gada 21. decembrī, pārtraukumā apšļakstīja seju. (Ēriks Verdusko) / Lasvegasas apskats-žurnāls)  Vegasas Golden Knights vārtsargs Logans Tompsons (36) NHL hokeja spēles otrajā periodā T-Mobile Arnea Lasvegasā, trešdien, 2022. gada 21. decembrī, aizsargā vārtus pret Arizonas Coyotes. (Ēriks Verdusko / Lasvegasas apskats- žurnāls)  Vegasas Golden Knights aizsargs Breidens Maknabs (3) un vārtsargs Logans Tompsons (36) NHL hokeja spēles otrajā periodā T-Mobile Arnea Lasvegasā trešdien, 21. decembrī, aizsargājas pret Arizonas Coyotes kreiso malu Losonu Krūzu (67). , 2022. (Ēriks Verdusko / Lasvegasas apskatu žurnāls)  Arizonas Coyotes labās malas malējais Kleitons Kellers (9) met metienu pret Vegasas Golden Knights vārtsargu Loganu Tompsonu (36) NHL hokeja spēles otrajā periodā T-Mobile Arnea Lasvegasā, trešdien, 2022. gada 21. decembrī. (Ēriks Verduzco / Las Vegas Review-Journal)  Vegasas Golden Knights aizsargs Alekss Pjetrangelo (7) NHL hokeja spēles otrajā periodā T-Mobile Arnea Lasvegasā, trešdien, 2022. gada 21. decembrī, aizsargājas pret Arizonas Coyotes centru Niku Bjugstadu (17). (Ēriks Verdusko / Lasa) Vegas Review-Journal)  Vegasas Golden Knights labās malas malā Marks Stouns (61) skatās, kā viņa sitiens tiek gūts pret Arizonas Coyotes vārtsargu Karelu Vejmelku (70) NHL hokeja spēles trešajā periodā T-Mobile Arnea Lasvegasā, trešdien, 21. decembrī. , 2022. (Ēriks Verdusko / Lasvegasas apskatu žurnāls)  Vegasas Golden Knights labās malas aizsargs Marks Stouns (61) reaģē pēc kreisās malas Viljama Kerjera (28) gūtajiem vārtiem NHL hokeja spēles trešajā periodā T-Mobile Arnea Lasvegasā, trešdien, 2022. gada 21. decembrī. (Ēriks Verduzco / Las Vegas Review-Journal)  Vegasas Golden Knights labās malas aizsargs Marks Stouns (61) svin savus vārtus ar labās malas futbolistu Reiliju Smitu (19) trešajā periodā NHL hokeja spēlē pret Arizonas Coyotes T-Mobile Arnea Lasvegasā, trešdien, 2022. gada 21. decembrī. . (Ēriks Verdusko / Lasvegasas apskatu žurnāls)  Vegasas Golden Knights labās malas malā Marks Stouns (61) svin savus vārtus pret Arizonas Coyotes NHL hokeja spēles trešajā periodā T-Mobile Arnea Lasvegasā, trešdien, 2022. gada 21. decembrī. (Ēriks Verdusko / Lasvegasas apskats - Žurnāls)  Vegasas Golden Knights kreisais malējais Viljams Kerjērs (28) no ledus ietriecas rotaļlietas flamingo pēc uzvaras pret Arizonas Coyotes ar 5:2 NHL hokeja spēlē T-Mobile arēnā Lasvegasā, trešdien, 2022. gada 21. decembrī. ( Ēriks Verdusko / Lasvegasas apskatu žurnāls)  Vegasas Golden Knights labās malas spēlētājs Marks Stouns (61) svin vārtu guvumu trešajā periodā NHL hokeja spēlē pret Arizonas Coyotes T-Mobile arēnā Lasvegasā, trešdien, 2022. gada 21. decembrī. (Ēriks Verdusko / Las Vegas Review - Žurnāls)  Vegasas Golden Knights kreisās malas spēlētājs Viljams Kerjē (28) aiztur ripu gaisā NHL hokeja spēles pret Arizonas Coyotes trešajā periodā T-Mobile Arnea Lasvegasā, trešdien, 2022. gada 21. decembrī. (Ēriks Verdusko / Lasvegasas apskatu žurnāls)  Vegasas Golden Knights labās malas aizsargs Marks Stouns (61) svin vārtus ar centru Čendleru Stīvensonu (20) trešajā periodā NHL hokeja spēlē pret Arizonas Coyotes T-Mobile Arnea Lasvegasā, trešdien, 2022. gada 21. decembrī. (Ēriks Verdusko / Lasvegasas apskatu žurnāls)  Arizonas Coyotes aizsargs Patriks Nemets (2) NHL hokeja spēles trešajā periodā T-Mobile arēnā Lasvegasā, trešdien, 2022. gada 21. decembrī, aizsargājas pret Vegasas Golden Knights labās malas futbolistu Marku Stounu (61). (Ēriks Verdusko / Lasvegasas apskatu žurnāls)  Vegasas Golden Knights labās malas malā Jonass Rondbjergs (46) nospiež Arizonas Coyotes aizsargu Jakobu Čičrunu (6) NHL hokeja spēles trešajā periodā T-Mobile arēnā Lasvegasā, trešdien, 2022. gada 21. decembrī. (Ēriks Verdusko/Lasa) Vegas Review-Journal)  Trešdien, 2022. gada 21. decembrī, NHL hokeja spēles trešajā periodā T-Mobile arēnā Lasvegasā tiesnesis nokļūst starp Arizonas Coyotes aizsargu Džošu Braunu (3) un Vegasas Golden Knights labās malas futbolistu Jonasu Rondbjergu (46). (Ēriks Verdusko / Lasvegasas apskatu žurnāls)  Vegasas Golden Knights labās malas malā Marks Stouns (61) dodas pēc ripas, kamēr Arizonas Coyotes vārtsargs Karels Vejmelka (70) skatās NHL hokeja spēles trešajā periodā T-Mobile arēnā Lasvegasā, trešdien, 21. decembrī. 2022. (Ēriks Verdusko / Lasvegasas apskatu žurnāls)

Marks Stouns trīcēja, kad uzbrukuma zonas stūrī apskāva komandas biedrus Čendleru Stīvensonu, Aleksu Pjetrangelo un Breidenu Maknabu.

Golden Knights kapteinis izturēja sarežģītu trešdienas spēles sākumu pret Arizonas Coyotes. Viņam radās iespēja pēc iespējas. Šķita, ka nekas neiedziļinās.

Stouns līdz beigām visu pagrieza. Trešajā periodā viņam bija trīs punkti — divi vārti un rezultatīva piespēle —, pārvēršot spēli ar rezultātu 1:1 uzvarā ar 5:2 T-Mobile arēnā izsludinātā 17 711 skatītāju priekšā.

Uzvara pārtrauca Knights trīs zaudējumu sēriju savā laukumā. Tā arī bija pirmā reize astoņās spēlēs, kad viņi T-Mobile arēnā guva vairāk nekā divus vārtus.

'Būtu jauki gūt peļņu spēles sākumā,' sacīja Stouns. 'Es mazliet stresoju starp periodiem, kad rezultāts bija 1:1, jo man šķita, ka man vajadzēja būt 10. Bet mēs pie tā palikām.'

Stouns spēli sāka pēc iespējas labāk.

Vārtsargs Karels Vejmelka viņu 45 sekundes nogrieza malā. Viņš tika noraidīts no 11 pēdu attāluma, nedaudz vairāk nekā pirmā perioda pusē. Viņš ar īsu sitienu apturēja 3:01 trešajā trešdaļā.

Šķita, ka tā pārvēršas par neizmantoto iespēju spēli bruņiniekiem (23-11-1). Līdz Stouns pārliecinājās, ka tā nav.

Viņš sāka ar aizsarga Aleksa Pjetrangleo punkta metienu, kas trešajā periodā ar 8:56 atvairīja Vejmelka, panākot Knights vadībā ar 2:1. Pēc tam viņš un centrs Čendlers Stīvensons palīdzēja izveidot kreiso malu Viljamu Kerjeru 3 pret 1, palielinot pārsvaru līdz diviem.

Pēc tam Stouns savu labāko darbu saglabāja pēdējam.

Šķita, ka 'Coyotes' (10-16-5) atgūstas pēc labās malas Kristiana Fišera gūtajiem vārtiem un aizsargam Džeikonam Čičrunam, kad bija atlikuši 7:50. Stouns noteikti aizvēra durvis.

kāda zīme ir 21. oktobris

Viņš un Stīvensons tikai 19 sekundes pēc soda sitiena realizēja īsu sitienu ar 2 pret 1. Stouna sākotnējo sitienu apturēja Vejmeļka bloķētājs. Viņa sitiens ar atlēkušo bumbu palika ārpusē. Stouna trešais mēģinājums, šoreiz ar 'forehand', atrada vārtu aizmuguri un sāka stūra svinības ar komandas biedriem. Tā bija viņa pirmā trīs punktu spēle sezonā.

Uzstāšanās notika Bruņiniekiem ideālā laikā. Viņi uzvarēja otro reizi pēdējās astoņās mājas spēlēs un uzlaboja visu laiku 18:7 pret Coyotes.

'Katra spēle ir atšķirīga, bet man patīk impulss, ko mēs veidojam,' sacīja Stouns. 'Tas ir solis pareizajā virzienā.'

Šeit ir trīs izņēmumi no uzvaras:

1. Spēka spēle paliek karsta

'Knights' guva savus 11. un 12. spēka paņēmienu vārtus decembrī pret Coyotes, kas ir lielākais rādītājs mēneša laikā franšīzes vēsturē.

Pateicoties Stouna un aizsarga Daniila Miromanova vārtiem, trešdien viņi bija 2 pret 4. Knights pēdējās sešās spēlēs ir 8 pret 18. Viņu ātrā ripas kustība turpina izraut aizsargus no pozīcijas un paver iespējas.

'Mēs sākam konsekventi uzvarēt šajā (speciālo komandu) cīņā,' sacīja treneris Brūss Kasidijs. 'Tas palīdz jums uzvarēt.'

2. Pārvadātājs nosaka karjeras augstumu

Karjeram bija 10. vārti, sasniedzot jaunu karjeras rekordu viņa 34. spēlē sezonā.

Ceturtās līnijas dzirnaviņas tika paceltas līdz pirmajai līnijai spēles beigās un izmantoja savu laiku kopā ar Stīvensonu un Stounu. Viņa plaukstas metiens no labā apļa pārspēja Vejmeļku pēc tam, kad viņš pacietīgi gaidīja ripu ar saviem diviem jaunajiem līnijas biedriem.

'Mēs jokojām uz soliņa, es teicu:' Es negūstu vārtus, tāpēc es jums pamēģināšu,' sacīja Stouns. 'Viņš izdarīja perfektu sitienu, un es nedomāju, ka kāds no līgas to aptur.'

3. Stīvensons turpina ripināt

Knights rezultatīvākais spēlētājs turpina atrast veidus, kā ietekmēt komandas panākumus.

Stīvensons savāca divas rezultatīvas piespēles pret Coyotes, pagarinot savu punktu sēriju līdz sešām spēlēm. Viņa kontā divi vārti un astoņas rezultatīvas piespēles.

Stīvensona kontā 32 punkti 35 spēlēs.

'Mēs to jutām, un es domāju, ka mēs vienkārši turpinājām spiest,' sacīja Stīvensons. 'Iesiet viens (vārti), pēc tam divi, trīs, un jūs jūtaties labi pēc otrā un trešā.'

Sazinieties ar Ben Gotz pa tālr bgotz@reviewjournal.com. Sekojiet @BenSGotz vietnē Twitter.