Alabamas aizsarga savainojums var ietekmēt turpmākās derību līnijas

Alabamas saspēles vadītājs Braiss Jangs (9) sarunājas ar savu komandu laukumā pret Arkanzasu pēc tam, kad... Alabamas saspēles vadītājs Braiss Jangs (9) sarunājas ar savu komandu laukumā pret Arkanzasu pēc tam, kad sestdien, 2022. gada 1. oktobrī, NCAA koledžas futbola spēles otrajā puslaikā Fajetvilā, Arkas štatā, pameta spēli ar savainojumu (AP Photo/ Maikls Vudss)  Alabamas izlases aizsargs Braiss Jangs (9) svin kopā ar uzbrūkošo līniju Taileru Bukeru (52) pēc tam, kad sestdien, 2022. gada 1. oktobrī, NCAA koledžas futbola spēles pirmajā puslaikā guva piezemējumu pret Arkanzasu, Fajetvilā, Arkā (AP Photo/Maikls). Woods)  Alabamas saspēles vadītājs Braiss Jangs un treneris Niks Sabans svin piezemējumu pret Arkanzasu NCAA koledžas futbola spēles otrajā puslaikā sestdien, 2022. gada 1. oktobrī, Fajetvilā, Arkas štatā. Jangs pēc savainojuma pameta spēli pirmajā puslaikā. (AP foto/Maikls Vudss)  Purdjū saspēles vadītājs Devins Mokobijs (45) sestdien, 2022. gada 1. oktobrī, Mineapolisā, NCAA koledžas futbola spēles pirmajā puslaikā pārspēj Minesotas saspēles vadītāju Mariano Sori-Marinu (55). Purdjū uzvarēja ar 20:10. (AP Photo/Craig Lassig)

Braiss Jangs stāvēja Alabamas sānu līnijā un no sāpēm raustījās.

Savainotais plecs, kas pirmajā puslaikā Arkanzasas stadionā sestdien nospēlēja Crimson Tide saspēles vadītāju, bija daļa no diskomforta sajūtas Jangs sejā.

Otrajā pusē bija vērot Arkanzasas vētru otrajā puslaikā.

maija trešā zodiaka zīme

Tā kā Heisman Trophy ieguvušais QB nebija pieejams, Alabama ceturtajā ceturtdaļā paļāvās uz savu ieskrējiena spēli un pārspēja Razorbacks ar 49:26, lai segtu kā 17 punktu favorīte.

Jangs sastiepa plecu un ir ik dienas, uzskata Alabamas treneris Niks Sabans. Ievainojums netiek uzskatīts par nopietnu.

Taču Janga statuss ietekmēs izredzes uz Alabamas spēli nākamajā sestdienā pret Texas A&M un ne tikai.

'Pirms pieņemu kādu lēmumu, man būs jāpaskatās, kāda ir situācija Alabamā,' īsziņā sacīja Sautpointas sporta totalizatora direktors Kriss Endrjūss. 'Ja Jangs ir ārpusē, tam vismaz nedaudz jāietekmē skaits.'

Jangs guva 173 jardus 7 pret 13, vienu piezemējumu un vienu pārtvertu bumbu, pirms viņu Arkanzasas aizsargs nogrūda zemē un guva maiņstrāvas locītavas sastiepumu. Viņš vēroja, kā 'Razorbacks' atspēlējās no 28:7, lai trešajā ceturtdaļā pietuvotos piecu punktu attālumā.

745 eņģeļa numurs

Crimson Tide saspēles vadītājs Jahmirs Gibss ceturtajā ceturtdaļā guva 72 un 76 jardus. Rezerves aizsargs Džeilens Milro arī veica 77 jardu skrējienu, lai izveidotu īsu piezemējumu.

Milro, Redshirt pirmgadnieks, izpildīja 4 no 9 piespēlēm, 65 jardus un piezemējumu. Viņš pievienoja 91 jardu un rezultātu sešos raidījumos.

'Mēs vēl neko daudz nezinām par rezerves bērnu kā garāmgājēju, tāpēc tas varētu būt ievērojams pielāgojums, ja Jangs ilgāku laiku nebūs,' īsziņā sacīja Westgate SuperBook direktors Džons Marejs.

Pie loga

Vēl viens Top 25 izjaukšanas posms palīdzēja sporta totalizatoriem gūt uzvaras dienu.

354 eņģeļa numurs

Purdjū uzvara ar 20:10 pār 21. numuru Minesotu, kas ir 11½ punktu favorīte mājās, bija viens no svarīgākajiem lēmumiem SuperBook, sacīja Marejs. Nr.1 Džordžijas nespēja segt ar 30½ punktu krītu un Ohaio zaudējums pagarinājumā, bet aptver -13 Kent State arī bija noderīgi rezultāti mājai.

'Šī mums bija patiešām stabila diena,' sacīja Marejs. 'Mēs atdevām daļu no Klemsona nakts spēlē, taču kopumā bijām apmierināti ar dienu.'

Saskaņā ar Red Rock Resort sporta totalizatora direktora Čaka Espozito teikto, Džordžijas uzvara ar 26:22 Misūri štatā un Teksasas Kristiāna ar 55:24 pārspēja Oklahomas 18. numuru, bija divi no svarīgākajiem rezultātiem.

'Kopumā diezgan laba diena,' Esposito sacīja īsziņā. 'TCU bija milzīgs agri.'

Fumbles sagrauj Kentuki

Tas bija nežēlīgs beigas Kentuki naudas līnijas derību slēdzējiem, kuri tika ķircināti ar acīmredzamu piezemējumu vēlu, pirms tas viss kļuva dūmos.

7. vietā esošie Wildcats cīnījās kā 6½ punktu zemākie, taču tikai viņi paši ir vainojami sakāvē ar 22:19 Misisipi 14. vietā. Kentuki finālā 2:55 divreiz piespēlēja Rebels teritorijā un izdarīja arī dārgu sodu.

Pēc pirmās sitiena sitiena izdarīšanas Kentuki pārņēma vadību ar 1:42 un ar tālo piespēli pieslēdzās Rebels 8 jardu līnijai, kad bija atlikuša mazāk nekā minūte. Šķiet, ka Wildcats izvirzījās vadībā vienu momentu vēlāk, taču tika atzīmēts par nelikumīgu kustību, lai atceltu piezemējumu.

Nākamajā spēlē Kentuki saspēles vadītājs Vils Leviss tika atlaists un piespēlēts, un Misisipi atguvās, lai saglabātu savu neuzvarēto rekordu.

Savvaļas kaķi bija populāra izvēle Caesars Sportsbook, jo tie ieņēma 78 procentus izplatīto biļešu un 59 procentus no roktura.

Sazinieties ar David Schoen pa tālr dschoen@reviewjournal.com vai 702-387-5203. Sekojiet @DavidSchoenLVRJ vietnē Twitter.