Ar 4. numuru NFL draftā Raiders izvēlējās …

Alabamas saspēles vadītājs Braiss Jangs (9) pirmajā puslaikā raida bumbu pret Ostinu Pī... Alabamas izlases aizsargs Braiss Jangs (9) met bumbu pret Ostinu Pīju NCAA koledžas futbola spēles pirmajā puslaikā, sestdien, 2022. gada 19. novembrī, Tuskalūzā, Ala. (AP Photo/Vasha Hunt)  Ohaio štata aizsargs K.Dž. Strūds (7) piespēlē pirmajā puslaikā NCAA koledžas futbola spēlē pret Merilendu, sestdien, 2022. gada 19. novembrī, Koledžparkā, Md. (AP Photo/Nick Wass)

Ja NFL drafts notiktu šodien, Raiders pirmajā kārtā izvēlētos ceturto vietu.

Tas nav.

Turnīra tabulas lejasdaļā ir vairākas komandas. Pirmās kārtas secība nepārtraukti mainīsies atkarībā no rezultātiem katru nedēļu atlikušajā sezonas daļā.

Piemēram, svētdienas uzvara pār Broncos atlaida Raiders par divām vietām no otrās uz ceturto vietu secībā.

Kur viņi galu galā nonāks, tas var būtiski ietekmēt to, kuru Raiders varētu izvēlēties pirmajā kārtā. Taču vajadzību sarakstā ir uzbrukuma un aizsardzības līnija, kā arī sekundārais un, iespējams, liels, fizisks plats uztvērējs.

Ņemot vērā komandas cīņas un Dereka Kera līguma struktūru, ir reāla iespēja arī ceturtdaļas aizsargs.

Katru nedēļu mēs uzraudzīsim, kā daži spēlētāji, kā prognozēts, tuvosies Raiders izlases sniegumam koledžā.

Labākās izredzes

C.J. Stroud, QB, Ohaio štatā, un Braiss Jangs, QB, Alabama

Mēs paturēsim šos divus komplektus kā 1. un 1. A izredzes šajā klasē. Šajā draftā ir arī citi lieliski spēlētāji, taču labākie ceturtdaļas aizsargi vienmēr tiks uzskatīti par labākajiem. Izvēloties ceturto vietu, Raiders var pat tikt izslēgts no sarunas jebkuram spēlētājam, jo ​​viņi varētu būt ārpus galda.

Jangs aizvada rezultatīvu 18 no 24 spēlē pret Ostinu Pīju, kurā viņš iemeta 221 jardu un guva divus punktus, uzvarot ar 34:0. Strūds guva 241 jardu ar rezultātu 18 pret 30 un guva punktu sitienu sērijā pār Merilendu.

23. decembris zodiaka zīme

Abi spēlētāji noliek zināmu distanci starp sevi un Kentuki QB Vilu Levisu, kurš tikko nav spēris ne soli uz priekšu un joprojām ir nomocīts ar apgrozījumu.

Vils Andersons, Edža, Alabamas štatā

Andersons, labākais ne-ceturtdaļsargs savā klasē, piedzīvoja savu sēriju pēc kārtas, kad atvairīja trīs. Tomēr viņš palīdzēja 'Crimson Tide' komandai izcīnīt 'shuout' uzvaru, noturot Ostinu Pīju līdz 206 jardiem. Viņam četri sitieni un aizsardzībā piespēle. Andersonam šajā sezonā ir astoņi noraidījumi.

Džeilens Kārters, DT, Džordžija

Raiders ir cīnījies, lai radītu lielu piespēli pa vidu, un Kārters varētu ātri atrisināt šo problēmu. Viņš tikai tagad uzņem pilnu ātrumu pēc traumas, kas viņam izmaksāja vairākas nedēļas, taču ir absolūts spēli mainošs spēks valsts labākās komandas aizsardzības vidū. Pagājušajā nedēļā Kārters aizvadīja piecas reizes pret Kentuki.

Braiens Brezē, DT, Klemsons

Vēl viens atlētisks ķēms vidū, kurš ir daudz prasmīgāks, lai iekļūtu spraugās un radītu postījumus aizmugures laukā, nekā viņš ir tradicionāls līniju aizsprostojums uz cīņas līnijas. Brezē pagājušās nedēļas uzvaru pār Maiami izlaida rīkles iekaisuma dēļ, taču tiek gaidīts, ka viņš atgriezīsies sestdienas mačā pret Dienvidkarolīnu.

Pēteris Skoronskis, OT, Ziemeļrietumi

Labākā piespēļu bloķēšanas metode draftā ir ļāvusi tikai vienu atlaišanu un piecas steigas visā sezonā, un tai ir valstī labākā piespēļu bloķēšanas pakāpe 92,6, ko sniedz Pro Football Focus. Skoronskis sestdien nepieļāva nevienu spiedienu pret Purdjū, kas bija viņa otrā tīrā spēle pēc kārtas.

Maiss Mērfijs, Edžs, Klemsons

Viņš ir ļoti garš sportists uz malas, kurš ļoti spēj tikt līdz ceturtdaļai, bet spīd kā skriešanas apturētājs. Viņš varētu kļūt par labu Maksam Krosbijam un aizvadīs divu taklu spēli pret Maiami.

Kventins Džonstons, WR, Teksasas kristietis

Džonstons, kurš bija guvis piezemējumu piecās spēlēs pēc kārtas, pirms Baylor sestdien viņu noturēja no ieskaites zonas, varētu labi saderēties ar Davantu Adamsu un Hanteru Renfrou. Viņam ir liels ķermenis un milzīgas prasmes kā skrējējam pēc noķeršanas, kad bumba ir viņa rokās. Sestdien viņam bija četri tvērēji 48 jardos.

Sazinieties ar Adam Hill pa tālr ahill@reviewjournal.com. Sekojiet @AdamHillLVRJ vietnē Twitter.