Bills-Bengals likmes tiek atmaksātas dažās sporta totalizatoros, bet citās - tiešraides likmes

Paycor stadions ir tukšs pēc tam, kad NFL atlika spēli pēc Bufalo Bills savainojuma... Paycor stadions ir tukšs pēc tam, kad NFL pārcēla spēli pēc savainojuma, ko guva Bufalo Bills spēlētājs Damars Hemlins NFL futbola spēles starp Sinsinati Bengals un Bufalo Bills pirmajā puslaikā, pirmdien, 2023. gada 2. janvārī, Sinsinati, Ohaio štatā. (AP foto/Joshua A. Bikel)

Likmes slēdzējiem, kas izdarījuši likmes uz Bills-Bengals spēli, kas tika atlikta pirmdienas vakarā, ir jāpārbauda mājas noteikumi, kur tika veiktas likmes.

2525 eņģeļa numurs

Saskaņā ar stacijas kazino un South Point sporta totalizatora mājas noteikumiem visas spēles likmes tiks atmaksātas. Noteikumi nosaka, ka futbola spēlēm ir jāspēlē vismaz 55 minūtes, lai tās uzskatītu par oficiālām. Ja spēles nesasniegs oficiālo statusu, nekādas darbības netiks veiktas, un likmes tiks atmaksātas.

Saskaņā ar Circa Sports un Westgate SuperBook mājas noteikumiem visas futbola spēles ir jāizspēlē astoņu dienu laikā pēc sākotnēji paredzētās darbības datuma.

'Kad no līgas būs lielāka izpratne par to, kad šī spēle tiks pabeigta, mēs varēsim atmaksāt visiem ietekmētajiem tirgiem, ja spēle neietilps šajā astoņu dienu periodā,' 'Circa sporta totalizatora operāciju vadītājs Džefs Bensons teikts īsziņā.

cik augsts ir letes augstuma ķeblis

BetMGM lūdza pacietību attiecībā uz visām likmēm vietnē Twitter: 'Mēs informēsim visus klientus, cik drīz vien iespējams, un NFL sniegs papildu norādījumus par spēli.'

Circa Million IV konkursā spēlei jābūt pabeigtai līdz trešdienas pulksten 1:59, lai to varētu novērtēt kā uzvaru, zaudējumu vai grūdienu.

Lai novērtētu Vestgeitas superkonkursu, spēlei jābūt izspēlētai līdz otrdienas dienas beigām.

Spēle tika pārcelta pēc Bills drošības Damars Hamlins sabruka uz lauks , viņam tika veikta CPR un pēc tam viņš ar ātro palīdzību tika nogādāts slimnīcā, kur viņš atrodas kritiskā stāvoklī, ziņo NFL.

Sazinieties ar reportieri Todu Djūiju pa tālr tdewey@reviewjournal.com. Sekojiet @tdewey33 vietnē Twitter.