Broncos aizsardzība novēlās pret skrējieniem bagātajiem Raiders

Raiders saspēles vadītājs Džošs Džeikobss (28) mēģina izkļūt no cīņas pret Denveras Bronu... Raiders saspēles vadītājs Džošs Džeikobss (28) mēģina izkļūt no cīņas pret Denveras Broncos saspēles vadītāju Jonasu Grifitu (50) un aizsargu Bredliju Čubu (55) NFL spēles otrajā puslaikā Allegiant Stadium svētdien, 2. oktobrī. , 2022, Lasvegasā. (Heidi Fang / Las Vegas Review-Journal) @HeidiFang  Denveras Broncos fani uzmundrina, viņu komandai spēlējot ar Raiders NFL spēles pirmajā puslaikā Allegiant stadionā svētdien, 2022. gada 2. oktobrī, Lasvegasā. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto

Broncos piespēļu pārdevējs Bredlijs Čubs pagājušajā nedēļā paziņoja, ka Denvera lepojas ar NFL labāko aizsardzību.

A 32:23 zaudējums Raiders Šķiet, ka arī svētdien Allegiant Stadium viņa domas nemainīja.

'Mums tas ir jāizpilda,' sacīja Čubs, atsaucoties uz paziņojumu, ko viņš izteica pēc uzvaras pār Sanfrancisko 49ers 3. nedēļā ar 11:10. 'Mums ir jāpārliecinās, ka mēs darām visu katru dienu visas dienas garumā. nedēļu, lai to izpildītu.

'Man vienkārši šķiet, ka mēs to šodien neatvedām.'

Broncos ļāva Raiders komandai gūt gandrīz tikpat punktus, cik savās pirmajās trīs spēlēs kopā — ceturtajā ceturtdaļā novājēja, jo pārliecinoši pūlējās saspēles vadītājs Džošs Džeikobss, kurš savāca 144 skrējiena jardus un divus piezemējumus 28 sitienos. .

Denvera arī pieļāva 25 pirmos sitienus, tostarp septiņus ar 14 trešā sitiena mēģinājumiem.

849 eņģeļa numurs

Tās iepriekšējās trīs pretinieces bija vidēji iemetušas 81,3 jardus, vienlaikus realizējot 26,5 procentus no trešā sitiena.

'Kad bijām ārā, nelikās, ka mēs kā komanda nebūtu vienisprātis,' pēc trīs sitienu un piespēļu pārtraukuma ieraksta Čubs. “Mums kā vadītājiem ir jādara labāks darbs, liekot visiem uz vienu un to pašu lapu un nodrošināt, lai katru nedēļu nenotiktu atkāpšanās. Es domāju, ka mums tas tomēr bija vajadzīgs, lai redzētu, ka esam cilvēki.

'Broncos' (2-2) uzmundrināja NFL otrā ranga rezultatīvā aizsardzība, ļaujot gūt 12 punktus spēlē un 251,3 jardus, ieņemot trešo vietu kopējā aizsardzībā. Taču viņu pirmie trīs pretinieki – Sietlas Seahawks, Hjūstonas Texans un 49ers – nepiespieda viņus aizstāvēt skrējienu tā, kā to darīja Raiders.

Šīs trīs komandas katra skrēja mazāk nekā 20 reizes.

Raiders skrēja visu pēcpusdienu.

'Mēs zinājām, kad ieradāmies šajā spēlē, ka beigsim agri,' sacīja 'Broncos' treneris Nataniels Hakets. 'Viņi iznāca, viņiem bija patiešām labs plāns. Viņi pie tā palika visas spēles garumā.

Džeikobss četras reizes atvairīja no sākuma un sešas reizes guva divas bumbas vēlāk, pirmo reizi gūstot vārtus no 10 jardiem, izraujot trīs neveiksmīgus pretiniekus. Raiders darbotos 31 reizi pēc konstrukcijas un vēl piecas bezskripta.

Satura aizsargs Dereks Kers piecas reizes veica 42 jardus un divreiz metās ceļos.

'Viņi nevēlējās nonākt garām un tālumā, lai piespēlētu situācijās, lai mēs varētu steidzināt piespēlētāju,' sacīja Hakets. 'Viņi mēģināja palēnināt visu tempu.'

Plānā Denveras uzbrukums tika novietots malā gandrīz par 10 minūtēm ilgāk nekā Raiders uzbrukums, vienlaikus spējot arī nogurdināt Broncos aizsardzību. Pēc tam, kad atspēlējās 7:16, 'Broncos' atspēlēja 10 spēļu 75 jardu sitienu, ko Džeikobs sasniedza ar savu otro rezultātu.

Septiņas no lugām tika sauktas par skrējieniem, tostarp debitants Zamirs Vaits ar 22 jardu, kurš veica nepareizu slaucīšanu ārā, Džeikobsam atrodoties malējā aizsargā.

'Daudzas lietas spēles laikā vienkārši nenotika pareizi, bet šī spēle, cilvēk, tā bija vienkārši izplānota,' sacīja Čubs. 'Mēs redzējām (Jēkabu) aizmugures laukā. Domājām, ka tā būs malējā aizsarga niršana, ko redzējām filmā, un viņi mums trāpīja ar līkumotu. Pieteica to. Vienkārši jābūt labākam uz robežas. ”