Eihela statuss nav skaidrs, bruņiniekiem apmeklējot Bostonu

Golden Knights centrs Džeks Eihels (9) apstājas, kad 'Canucks' iegūst ripu t... Golden Knights centrs Džeks Eihels (9) apstājas, Canucks iegūstot ripu NHL hokeja spēles trešajā periodā T-Mobile arēnā sestdien, 2022. gada 26. novembrī, Lasvegasā. (Ellen Schmidt / Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt

'Golden Knights' aizsargs Alekss Pjetrangelo (personisku iemeslu dēļ) pirmdien spēlē pret Bostonu, un centrs Džeks Eihels (neatklāts savainojums) būs spēles laika lēmums, svētdien sacīja treneris Brūss Kasidijs.

Pjetrangelo izlaidīs savu trešo spēli pēc kārtas. 32 gadus vecais spēlētājs ar 21 punktu 23 spēlēs ieņem neizšķirtu otro vietu Knights rindās. Aizsargs Daniils Miromanovs savā sezonā debitēja sestdien, uzvarot Red Wings, atstājot Pjetrangelo.

Trešajā periodā pret Detroitu Eihels izcēlās ar 5:18 diskomfortā un vairs neatgriezās. Masačūsetsas izcelsmes un bijusī Bostonas universitātes zvaigzne ir Knights vadībā pēc gūtajiem vārtiem (13) un gūtajiem punktiem (29). Kesidijs sestdien sacīja, ka Eihels, visticamāk, darīs visu, kas viņa spēkos, lai spēlētu pret Bruins.

'Ja ir kāds puisis, kurš pirmdien vēlas spēlēt Bostonā, tas ir Džeks,' sacīja Kasidija.

Knights būtu grūts uzdevums, ja viņi pretī stāsies ar Bruins bez diviem saviem labākajiem spēlētājiem. Bostonai (20-3-0) ir labākais rādītājs NHL un savā laukumā ir 14-0.

Sazinieties ar Ben Gotz pa tālr bgotz@reviewjournal.com. Sekojiet @BenSGotz vietnē Twitter.