Hill: Ir pienācis laiks Golden Knights nonākt izmisumā

Dalasas zvaigznes Pīters Debūrs paskatās uz tablo pēdējās sekundes laikā trešā posma laikā... Dalasas zvaigznes Pīters Debūrs skatās uz tablo trešā perioda pēdējā sekundē NHL hokeja Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences fināla 4. spēlē American Airlines Center pret Golden Knights ceturtdien, 2023. gada 25. maijā, Dalasā. Spēle iegāja pagarinājumā. (Ellen Schmidt / Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  Dalasas 'Stars' treneris Pīts Debūrs sestdien, 2023. gada 27. maijā, Lasvegasā T-Mobile arēnā skatās no soliņa NHL hokeja Stenlija kausa Rietumu konferences fināla 5. spēles pirmajā periodā pret Golden Knights. (Ellen Schmidt / Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  Dalasas 'Stars' aizsargs Raiens Suters (20) pārspēj 'Golden Knights' vārtsargu Adinu Hilu (33), bet aizsargs Breidens Maknebs (3) asistēja pie tīkla 5. spēles otrajā periodā NHL hokeja Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences fināla 5. spēlē. T-Mobile arēnā sestdien, 2023. gada 27. maijā, Lasvegasā. (L.E. Baskow/Las Vegas Review-Journal) @Left_Eye_Images  Dalasas 'Stars' centrs Makss Domi (18) un centrs Ty Dellandrea (10) svin svētkus pēc tam, kad Dellandrea sestdien, 27. maijā, T-Mobile arēnā guva vārtus 'Golden Knights' NHL hokeja Stenlija kausa Rietumu konferences fināla 5. spēlē. 2023, Lasvegasā. (Ellen Schmidt / Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  Golden Knights vārtsargs Adins Hils (33) sestdien, 27. maijā, T-Mobile arēnā atvairīja ripu pret Dalasas Stars centra Vaiata Džonstona (53) metienu pirmajā periodā NHL hokeja Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences fināla 5. spēlē. 2023, Lasvegasā. (Ellen Schmidt / Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  Dalasas Stars kreisās malas malējais Džeisons Robertsons (21) gūst vārtus Golden Knights vārtsargam Adīnam Hilam (33), abām komandām piespiežot vārtus otrajā periodā NHL hokeja Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences fināla 5. spēlē sestdien, maijā T-Mobile arēnā. 27, 2023, Lasvegasā. (Ellen Schmidt / Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  Dalasas 'Stars' centrs Makss Domi (18) uzgavilē pēc tam, kad 'Stars' centra spēlētājs Tajs Dellendrea, kurš bija ārpus rāmja, guva vārtus, savukārt Golden Knights vārtsargs Adins Hils (33) reaģēja trešajā periodā NHL hokeja Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences fināla 5. spēlē, kas atrodas T-Mobile laukumā. Arēna sestdien, 2023. gada 27. maijā, Lasvegasā. (Ellen Schmidt / Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt

Stars treneris Pīts Debūrs pirms sestdienas spēles sacīja, ka vēl viena viņa komandas uzvara var krasi mainīt Rietumu konferences fināla izskatu.

'Ja mēs šovakar varam uzvarēt spēli, šeit ir dramatiskas spiediena izmaiņas,' viņš teica. 'Tas notiek diezgan ātri otrā pusē.'

Dažas stundas vēlāk šī skala tika pagriezta līdz galam, lai iegūtu Golden Knights.

Stars bija nepielūdzamas no sākuma cīņas T-Mobile arēnā, radot iespēju pēc gadījuma un atbildot uz abiem Knights vārtiem ar tūlītējām atbildēm, pirms beidzot izrāvās Adina kalnā, iegūstot trešā perioda vadību, ko viņi neatdotu. uzvarā ar 4:2 .

Tagad viņi var redzēt kalna virsotni, kas kādreiz izskatījās nepārvarama. Stars ir pārvērtusi 3:0 deficītu sērijā 3:2, pirmdien notiekot 6. spēlei, kam vajadzētu būt trakulīgajam American Airlines centram Dalasā.

Spiediens ir ieslēgts.

Lai gan Golden Knights joprojām ir atkāpšanās iespēja ar 7. spēli, kas trešdien paredzēta T-Mobile Arena draudzīgajai zonai, ja nepieciešams, viņiem nevajadzētu vēlēties, lai kaut kas varētu notikt un bieži notiek.

Pat ja tā pēc definīcijas nav spēle, kurā jāuzvar, kā Stars ir saskārusies pēdējās divās, tā ir spēle, kurā Knights ir jāuzvar.

Uzbrucējs Marks Stouns noraidīja Debūra centienus novirzīt spiedienu uz bruņiniekiem.

'Es domāju, ka viņš tikai cenšas veidot stāstu plašsaziņas līdzekļos,' sacīja Stouns. 'Tas ir Rietumu konferences fināls. Uz abām komandām ir spiediens mēģināt iekļūt Stenlija kausa finālā. Sestā spēle notiks pirmdienas vakarā, un mēs vēlamies tajā uzvarēt. Tāpēc mēs pieliksim visas pūles.'

zilais jay dzīvnieku totems

Viņiem būs jāparāda, cik steidzami ir Stars pēdējās divas spēles, pat ja Knights treneris Brūss Kesidijs pilnībā neatbalsta šo koncepciju.

'Runa nav tikai par steidzamību,' sacīja Kasidija. 'Tas ir mazliet par nosvērtību, lai arī pareizi spēlētu.

'Mēs neuzvarējām pietiekami daudz cīņu. Vai viņi uzvarēja vairāk steidzamības dēļ? Tas reizēm ir vaļīgs vārds. Uzvariet sacīkstēs, uzvariet cīņās, un, kad jūs uzvarēsit, cerams, ka jums pietiks miera, lai izveidotu lugu. Dažus uztaisījām. Viņi nopelnīja vairāk. ”

Viņš norādīja uz 'Knights' pirmajiem vārtiem, kad Džeks Eihels uzbrukuma zonā pārspēja divus Stars un atbrīvoja vietu Ivanam Barbaševam, lai viņš veiktu iespaidīgu individuālo piepūli, tiekot pie tīkla.

Bet ar to nebija pietiekami daudz.

'Tas ir ļoti labs jautājums,' Kasidijs sacīja, kāpēc viņa komanda 60 minūtes tā neskrāpēja un neķērās.

Viņu vairāk uztrauca 24 reizes, kad viņa komanda apgrieza ripu, bieži vien nepiespiesti.

'Es neesmu pārliecināts, ka jūs janvārī pārspējāt Arizonas Coyotes ar 24 balvām,' sacīja Kasidija. 'Tas nav pareizais veids, kā spēlēt. Mēs cenšamies tikt uz Stenlija kausa finālu pret izmisušo komandu. Man tā ir visa spēle. Tas sākas tieši tur, un tā ir pirmā lieta, ko mēs izlabosim.

Stouns nedomā, ka viņa komanda ir tālu.

'Es nedomāju, ka esam snieguši visu iespējamo, un mēs joprojām bijām labā vietā, lai uzvarētu pēdējās divās spēlēs,' viņš teica. 'Mums noteikti ir jāpieliek mazliet lielākas pūles un jāsāk spēlēt izmisīgāk, lai varētu to pabeigt.'

Viņiem tas būs jāparāda uz ledus pirmdien pret komandu, kas joprojām ir ar muguru pret sienu, bet ir pārliecināta arī pēc divām uzvarām.

'Es jūtos lieliski,' sacīja Debūrs, kurš nevēlējās dubultot savus pirmsspēles komentārus. 'Man patīk mūsu grupa. Es neliktu pret viņiem derības.

'Man nav citu vārdu. Iesim nomest ripu.'

Viņa pārliecība izriet no tā, kā viņa komanda ir spēlējusi pēdējās divās spēlēs pēc atpalikšanas sērijā.

'Es pazīstu mūsu grupu,' sacīja Debūrs. 'Viņi nebija apmierināti ar to, ka atradāmies bedrē, kurā bijām, un viņi nolēma kaut ko darīt lietas labā. Tagad mēs ritinām.'

Tagad ir Knights kārta parādīt, ka viņi var darīt to pašu.

Sazinieties ar Adam Hill pa tālr ahill@reviewjournal.com. Sekojiet @AdamHillLVRJ vietnē Twitter.