Kails Bušs padodas sienai, cenšoties uzvarēt mājas trasē

Braucējs Raiens Bleinijs (12) apsteidza Kailu Bušu (8) Pennzoil 400 NASCAR Cup Serie laikā... Autobraucējs Raiens Bleinijs (12) brauc priekšā Kailam Bušam (8) Pennzoil 400 NASCAR Cup Series sacīkstēs Lasvegasas motošosejā svētdien, 2023. gada 5. martā, Lasvegasā. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  NASCAR kausa sērijas pilots Kails Bušs, centrs, uzliek saulesbrilles pirms Pennzoil 400 NASCAR kausa sērijas sacīkstes sākuma Lasvegasas motoru spīdvejā svētdien, 2023. gada 5. martā, Lasvegasā. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  Autobraucējs Kails Bušs tiek prezentēts pirms Pennzoil 400 NASCAR Cup Series sacīkstēm Lasvegasas motošosejas trasē svētdien, 2023. gada 5. martā, Lasvegasā. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  Autobraucējs Raiens Bleinijs (12) brauc priekšā Kailam Bušam (8) Pennzoil 400 NASCAR Cup Series sacīkstēs Lasvegasas motošosejā svētdien, 2023. gada 5. martā, Lasvegasā. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto

Kails Bušs centās uzvarēt savā otrajā sacīkstē pēc kārtas pēc notikumiem bagātas dienas viņa mājas trasē.

Pēc uzvaras pagājušajā nedēļas nogalē Auto Club Speedway Fontanā, Kalifornijā, Las Vegan ieņēma 14. vietu svētdienas Pennzoil 400 sacensībās Lasvegasas motoru spīdvejā pēc piektā starta.

Bušs 32. aplī ietriecās 2. pagrieziena sienā, bet atguvās un 1. posmā finišēja devītais. 2. posma beigās viņš vēlreiz atsitās pret sienu un nokrita uz 13. vietu.

Boksu pieturā 2. posma piesardzības pārtraukuma laikā Bušs zaudēja vairākas vietas, jo viņam bija grūti apiet Taileru Rediku, kurš atradās boksu stendā viņam priekšā.

Bušs pēc pēdējā boksu apstāšanās cikla zaļā karoga nokļuva labāko desmitniekā, taču lēnām atkrita uz 11. vietu, kad bija atlikuši 10 apļi. Pēc divu riepu iebraukšanas boksos pēc piesardzības, kad bija atlikuši četri apļi, Bušs atstartēja 14. vietā ar diviem apļiem līdz beigām, taču nespēja izlīdzināties.

Bušs uzvarēja piektdienas Truck Series sacīkstēs un sestdien finišēja ceturtajā vietā Xfinity Series sacīkstēs.

Noa Gragsons, otrs Lasvegasas pilots šajā laukumā, finišēja divus apļus zemāk, ieņemot 30. vietu. Viņš startēja 25. vietā un vairs nespēja atgūties pēc trīs sodiem par ātruma pārsniegšanu.

Savā pirmajā pitstopa laikā 37. aplī Gragsons devās uz boksu ceļu. Viņš soda izciešanas laikā atkal uzskrēja ātrumā un bija jāizcieš vēl viens piespēles sods.

Gragsons pielika vēl vienu sodu par ātruma pārsniegšanu zaļā karoga pitstopu ciklā pēdējā ātrumposmā.

Kamēr Bušs un Gragsons cīnījās, viņu Chevrolet komandas biedri turpināja ražotāja panākumus sezonas sākumā. Trīs piloti no trim Chevrolet komandām ir uzvarējuši pirmajās trīs sacīkstēs — Rikijs Stenhauss juniors uzvarēja Daytona 500, Bušs uzvarēja pagājušajā nedēļā, bet Viljams Bairons uzvarēja svētdien.

Pieci Chevrolet braucēji finišēja labāko 10 — priekšgalā trīs Hendrick Motorsports sacīkšu braucēji, kuri finišēja 1-2-3 un kopā izrāva 241 no 271 apļa.

'Ir labi redzēt, kad atrodaties šajā pusē,' sacīja Alekss Boumens, kurš finišēja trešais. 'Esmu lepns par visu starpsezonas darbu no visiem Chevrolet un Hendrick Motorsports.'

Citi autovadītāji ir ievērojuši ražotāja agrīnos panākumus.

'(Chevrolet) dominēja visā sacīkstē,' sacīja Buba Volless, kurš finišēja ceturtais ar Toyota. 'Mums ir jāsaņem labs pārskats, lai saprastu, kas mums ir nepieciešams, lai būtu labāk.'

3. maija zodiaka zīme

Kausa sērijas sacensības nākamnedēļ Fīniksā, vienas jūdzes trasē. Pirmās trīs sacīkstes ir notikušas 1½ jūdzes vai garākās trasēs.

Kails Larsons, kurš finišēja otrais, sacīja, ka ar nepacietību gaida, vai Chevrolet ātrums lielākās trasēs nozīmē trasi, kurā notiek NASCAR čempionāta sacīkstes.

'Tas ir daudzsološi, tas ir jautri, ja jums ir tik ātras automašīnas,' sacīja Larsons. 'Taču es priecājos nākamnedēļ nokļūt šorttrekā un redzēt, kur mēs tur atrodamies.'

Sazinieties ar Aleksu Raitu pa tālr awright@reviewjournal.com. Sekojiet @AleksRaits1028 vietnē Twitter.