Nemiernieki izmanto jaudas pieaugumu pirmajā puslaikā, lai uzvarētu, paliek nepārspēti

UNLV Rebels aizsargs Luiss Rodrigess (15) un uzbrucējs Viktors Ivuakors (0) svin pēc savas komandas ... UNLV Rebels aizsargs Luiss Rodrigess (15) un uzbrucējs Viktors Ivuakors (0) svin svētkus pēc tam, kad viņu komanda otrdien, 15. novembrī, Tomasa un Meka centrā NCAA koledžas basketbola spēlē pret Deitonas Flyers guva trīspunktnieku otrajā puslaikā. , 2022, Lasvegasā. (Ellen Schmidt / Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt

UNLV atpalika ar divu punktu pārsvaru pēc tam, kad Sandjego uzbrucējs Džeidens Delērs iemeta danku ar 11:29, kas bija atlikuši sestdienas pirmajā puslaikā.

Līdz brīdim, kad Toreros otrkursnieks Veins Makkinijs III guva Sandjego nākamo grozu, bija pagājušas gandrīz trīs minūtes, un Rebels bija vadībā ar deviņu punktu pārsvaru. Kad Sandjego guva nākamos punktus, UNLV bija vadībā ar 15.

Rebels pārcēlās uz 8:0, uzvarot Toreros ar 95:78 Jenny Craig paviljonā Sandjego, izmantojot 21:4 sēriju aptuveni 5½ minūšu laikā, lai pārņemtu vadību. Toreros nekad neatguva vadību.

'Viņiem šobrīd ir jautri,' pēc spēles žurnālistiem sacīja Rebels treneris Kevins Krūgers.

Četri Rebels sasniedza divciparu skaitli, UNLV piespieda 17 grozītus, un Rebels atvairīja 52,5 procentus no laukuma un 48,1 procentu no 3. UNLV lielākais pārsvars bija 31 punkts tās pirmajā īstajā izbraukuma spēlē sezonā.

Sākumā Rebels uzrādīja nelielu rūsu pēc tam, kad pagājušajā nedēļā nebija spēlējis nevienu spēli. UNLV netrāpīja deviņus no pirmajiem 13 metieniem, tostarp sešus 3. Viņu galveno dzirksti uzbrukumā radīja otrā kursa students Džekijs Džonsons III, kurš guva piecus ātrus punktus no rezervistu soliņa un asistēja ar 3, lai gūtu 12 punktus.

'Mums bija nedēļas atlaišana, kas bija mūsu kā personāla rūpes,' sacīja Krūgers. 'Mēs nebijām pārliecināti, kā mēs ar to tiksim galā.'

Situācijas nemierniekiem sāka mainīties ap 12 minūšu atzīmi. UNLV sāka izkļūt pārejā, un aizsardzība iesaistījās. Toreros (5-4) pirmajā puslaikā atspēlēja 12 reizes, ko Rebels pārvērta 14 punktos.

Tāpat UNLV pirmajās 20 minūtēs ātrajā pārtraukumā guva 20 punktus un spēli pabeidza ar 31 punktu pārejā.

'Tas izskatījās tā, kā tam vajadzēja izskatīties, puiši vienkārši izskrēja un spēlēja viens otram,' sacīja Krūgers. 'Nokļūstot līdz stūrim, radot viens otram labu vietu, bija patiešām laba sajūta, vērojot, kā labas aizsardzības bumbas rada labu, pozitīvu ātrā pārtraukuma izskatu.'

Kamēr aizsardzība palīdzēja UNLV izvirzīties vadībā, 3 punktu metiens ļāva tai aizbēgt līdz uzvarai. Rebels devās 13 pret 27 no aiz loka. Septiņi spēlētāji izdarīja vismaz vienu 3, bet trīs spēlētāji veica vairākus mēģinājumus.

Seniors Luiss Rodrigess, kurš sezonu iesāka nelielā sausumā, ceļā uz labāko spēles 19 punktiem no 3 izgāja 3 pret 5 un no grīdas 7 pret 9.

UNLV guva arī spēcīgu sniegumu no vairākiem tās nozīmīgajiem spēlētājiem. Vecākais centrs Deivids Muoka atguvās no sarežģītas nedēļas nogales SoCal Challenge un finišēja ar astoņiem punktiem perfektā vakarā no grīdas. Viņa kontā arī septiņas atlēkušās bumbas, četri metieni un pārtverts metiens, un Krūgers sacīja, ka viņu īpaši iespaidoja Muokas aktīvās rokas.

'Viņš netiek pārspēts no dribla, un vienmēr, kad jums ir kāds, kas var aizsargāt loku un izdzēst kļūdas, tas tikai padara jūsu aizsardzību daudz labāku,' sacīja Krūgers.

Turklāt vecākais aizsargs Džastins Vebsters turpināja darīt visas mazās lietas, izcīnīja divas atlēkušās bumbas, pārtvēra divas bumbas un veica rezultatīvu piespēli. Tomēr Vebsters beidzot aizvadīja savu pirmo lielo metienu vakaru sezonā, no 3 izcīnot 4 pret 4 un guva 16 punktus.

Sazinieties ar reportieri Endiju Jamašitu pa tālr ayamashita@reviewjournal.com. Sekojiet @ANYamashita vietnē Twitter.