Neveiksmīgas problēmas iegūst labāko no G League Ignite sezonas atklāšanas zaudējumā

NBA G līgas Ignite aizsargs Skots Hendersons (0) paziņoja laukumā un sveica komandas biedri ver ... NBA G līgas Ignite aizsargs Skots Hendersons (0) paziņoja laukumā un sveica komandas biedri pret Metropolitans 92 spēles pirmajā puslaikā Dollar Loan Center otrdien, 2022. gada 4. oktobrī, Hendersonā. (L.E. Baskow/Las Vegas Review-Journal) @Left_Eye_Images

Džo Tinnels ir no Ohaio ziemeļiem. Viņš ieradās Lasvegasā 12 gadu vecumā. Tagad viņam ir 46 gadi.

Viņš piektdienas vakarā piedalījās G League Ignite sezonas atklāšanas pasākumā The Dollar Loan Center Hendersonā. Es redzēju vēl lielāku izaugsmi saistībā ar Dienvidnevadas štatu un tās sporta ainu.

'Atgriezties atpakaļ ar Triple-A beisbolu šeit un tas, kas mums ir tagad, ir neticami,' sacīja Tinnels. “Ir pat runas par NBA tuvošanos, tāpēc kāds būtu labāks veids, kā būt daļai no tā, nekā redzēt to tikai sākumstadijā šeit ar (G līgu)?

Zodiaka zīme 27. jūlijā

“Mēs turpinām attīstīties kā ieleja. Tagad manam dēlam ir 11 gadi, un viņš to visu var piedzīvot. Tas ir pārsteidzoši. ”

Tinnel ir tieši tāds fanu tips, kādu Ignite treneris Džeisons Hārts cer iegūt arvien vairāk.

Tikai ar citām beigām.

Ir sācies šis Ignite 50 spēļu grafiks. Spēles atklāšanas kulminācija ar 134:125 pret Oklahomsitijas Blue.

Tas noteikti bija kā NBA vienā ziņā. Visu veidu ieskaites skrējieni.

Lielisks piemērs: Ignite sasniedza 28 punktu pārsvaru.

Daudz svilpienu

kāda zīme ir 15. februāris

'Mēs pārkāpām pārāk daudz,' sacīja Hārts, kura komandai tika pieteikti 35 pārkāpumi un otrajā puslaikā tika ielaisti 80 punkti. 'NBA spēle ir gara. Ir 48 minūtes. Otrajā puslaikā mūsu aizsardzība bija vāja. Mēs esam jauna komanda. Mums ir jāaug, lai mācītos. Mēs no tā kļūsim labāki. ”

Paziņotā 4004 cilvēku pulcēšanās ieradās, lai noskatītos, kā Hārta puse sāk savu ceļojumu šeit.

Atmosfērā, kā jau varēja gaidīt, bija Zelta/Sudraba bruņinieku noskaņa. Bija iekšēja mūzika un spēles akcijas un pat soļoja bungu grupa. Puslaikā pie batutiem norisinājās augsta līmeņa dunk konkurss.

Cilvēki pat izsauca zvanus ar bloku, tāpēc tā bija vairāk nekā standarta pulcēšanās.

Bija gandrīz tikpat daudz svilpienu kā grozu — tika novērtēti 63 pārkāpumi —, kas lika aizdomāties, kā Mountain West amatpersonas nodrošināja darbu G līgas spēlēs.

Džordža w Buša neto vērtība 2017

Ignite nevarēja vēlēties labāku sākumu, pēc vienas ceturtdaļas izvirzoties vadībā ar 46:22. Laukuma saimniekiem Efe Abogidi pirmajās 12 minūtēs guva 17 punktus.

Bijušais Vašingtonas štata spēlētājs, kurš guva 23 punktus, guva vārtus ar āķiem un atspēlēm, sitieniem un atspēlēm. Viņš agri noteica toni.

Visu ceļu atpakaļ

Taču Blue samazināja starpību un trešās ceturtdaļas sākumā pakāpās 15 robežās.

21. decembris zodiaka zīme

Toreiz Skots Hendersons guva četrus vārtus pēc kārtas. Hendersonam, 2023. gada drafta 2. numuram, sākums bija nedaudz kluss, taču viņš kļuva uzkarsēts pēc agrīnām pieļautajām grūtībām. Viņš ieguva 25 labāko komandā.

Oklahomsitija nepazuda. Pēc trim ceturtdaļām tā bija deviņu punktu spēle, un 'Blue' ieguva pirmo vadību kopš 2:0 ar 117:116, kad bija atlikuši 5:57.

Viņi atkal neatpalika.

'Tas nebija kaitinoši,' sacīja Hendersons. 'Tāds dažreiz ir basketbols - tiesnešiem patīk palēnināt spēles tempu. Bet tas ir mūsu ziņā par pārkāpumiem. Mums ir jāsamazina savas kļūdas. Trešajā ceturtdaļā mums ir jāiznāk ar tādu pašu enerģiju kā pirmajā.