NFL BAD BEATS BLOGS: sarūgtina lielajā dienā neveiksminiekiem

Ņujorkas milži' Daniel Bellinger, right, catches a pass for a touchdown in front of Baltimore ... Ņujorkas 'Giants' spēlētājs Daniels Bellingers, pa labi, tver piespēli piezemējuma priekšā Markusam Pītersam no Baltimoras Ravens (24) NFL futbola spēles otrajā puslaikā svētdien, 2022. gada 16. oktobrī, Īstraterfordā, Ņ.Dž. (AP). Foto/Sets Venigs)  Grīnbejas Packers saspēles vadītājs Ārons Rodžerss met metienus pirmajā puslaikā NFL futbola spēlē pret Ņujorkas Jets, svētdien, 2022. gada 16. oktobrī, Grīnbejā, Visā (AP Photo/Mike Roemer)  Džeksonvilas 'Jaguars' saspēles vadītājs Trevors Lorenss (16) NFL futbola spēles pret Indianapolisas 'Colts' pirmajā puslaikā sacentīsies ar saspēles vadītāju Trevisu Etjēnu junioru (1) svētdien, 2022. gada 16. oktobrī Indianapolisā (AP Photo/AJ). Masts)  Tampabejas Buccaneers saspēles vadītājs Leonards Furnets aizvada futbolu kopā ar Pitsburgas Steelers saspēles vadītāju Mailu Džeku (51), kurš aizstāvēja NFL futbola spēles pirmajā puslaikā Pitsburgā, svētdien, 2022. gada 16. oktobrī. (AP Photo/Dons Raits)  ' Fabian Moreau (37) falls down while covering Baltimore Ravens' Demarcus Robins ... NFL futbola spēles pirmajā puslaikā, svētdien, 2022. gada 16. oktobrī, Austrumreterfordā, Ņ.J., nokrīt Fabians Moro (37), aizsedzot Baltimoras Ravens pārstāvi Demarkusu Robinsonu (10) (AP Photo/Seth Wenig)  NFL futbola spēles pirmajā puslaikā Ņūorleānā, svētdien, 2022. gada 16. oktobrī, Ņūorleānas 'Saints' saspēles vadītājs Demario Deiviss (56) atlaiž Sinsinati Bengals saspēles vadītāju Džo Burou (9). (AP Photo/Gerald Herbert)  Atlantas Falcons saspēles vadītājs Maikols Pruts (85) gūst piezemējumu pret Sanfrancisko 49ers aizsargu Džordžu Odumu (30) NFL futbola spēles pirmajā puslaikā, svētdien, 2022. gada 16. oktobrī, Atlantā. (AP foto/Brynn Anderson)  NFL futbola spēles pirmajā puslaikā, svētdien, 2022. gada 16. oktobrī, Maiami Gardensā, Floridā, svētdien, 2022. gada 16. oktobrī, uzvar Minesotas Vikings saspēles vadītājs Tairijs Hiks (10) ar Minesotas Vikings saspēles vadītāju Džordanu Hiksu (58) (AP Photo/Lynne Sladky )  Ņujorkas 'Jets' saspēles vadītājs Kvinsijs Viljamss (56) liek Grīnbejas 'Packers' saspēles vadītājam Āronam Džounsam (33) iziet no laukuma par nepilnu piespēli NFL futbola spēles pirmajā puslaikā, svētdien, 2022. gada 16. oktobrī, Grīnbejā, Visā. (AP fotoattēls/Morijs Gašs)  Atlantas Falcons saspēles vadītājs Markuss Mariota (1) sacentīsies ar Sanfrancisko 49ers stūra aizsargu Dontu Džonsonu (27) NFL futbola spēles pirmajā puslaikā, svētdien, 2022. gada 16. oktobrī, Atlantā. (AP foto/Džons Bazemore)  Tampabejas Buccaneers saspēles vadītājs Reičāds Vaits (29) NFL futbola spēles pirmajā puslaikā Pitsburgā, svētdien, 2022. gada 16. oktobrī, uzbrūk Pitsburgas Steelers aizsardzības uzbrucējam Krisam Vormlijam (95). (AP fotoattēls/Dons Raits)  Klīvlendas Browns saspēles vadītājs Džeikobijs Brisets (7) tiek apturēts ar New England Patriots aizsardzību, veicot ceturto sitienu NFL futbola spēles pirmajā puslaikā, svētdien, 2022. gada 16. oktobrī, Klīvlendā. Brisset pietrūka, un bumba tika nodota Patriots. (AP foto/Deivids Ričards)  Ņujorkas Jets uzbrucējs Brekstons Berioss (10) uzbrauc Grīnbejas Packers aizsargam Adrianam Amosam (31), lai gūtu 20 jardu piezemējumu NFL futbola spēles otrajā puslaikā, svētdien, 2022. gada 16. oktobrī, Grīnbejā, Visā. . (AP Photo/Morry Gash)  Grīnbejas Packers saspēles vadītājs Ārons Džonss, pa kreisi, tika apturēts otrajā puslaikā NFL futbola spēlē pret Ņujorkas Jets, svētdien, 2022. gada 16. oktobrī, Grīnbejā, Visā (AP Photo/Morry Gash)  Tampabejas Buccaneers saspēles vadītājam Tomam Breidijam (12) NFL futbola spēles laikā svētdien, 2022. gada 16. oktobrī, Pitsburgā, PA, palīdz komandas biedrs aizsargs Lūks Gūdeke (67). (AP foto/Mets Durisko)  Pitsburgas 'Steelers' saspēles vadītājs Konors Heivords (83) zaudēja Tampabejas Buccaneers saspēles vadītājs Lavonte Deivids (54) pēc saspēles vadītāja Miča Trubiski 46 jardu piespēles NFL futbola spēles otrajā puslaikā Pitsburgā, svētdien, 16. oktobrī. 2022. (AP Photo/Barry Reeger)  Arizonas Cardinals uztvērējs Rondāls Mūrs (4) NFL futbola spēles pirmajā puslaikā Sietlā, svētdien, 2022. gada 16. oktobrī, sacenšas ar Sietlas Seahawks aizsargu Kvandru Digsu (6). (AP Photo/Abbie Parr)  Karolīnas 'Panthers' saspēles vadītājs Kristians Makefrijs, labajā pusē, cīnās pret Losandželosas 'Rams' NFL futbola spēles pirmajā puslaikā, svētdien, 2022. gada 16. oktobrī, Inglvudā, Kalifornijā (AP foto/Ešlija Lendisa)  Kanzassitijas 'Chiefs' aizsargs Patriks Mahomess iesildās pirms NFL futbola spēles sākuma starp Kanzassitijas 'Chiefs' un Buffalo Bills svētdien, 2022. gada 16. oktobrī Kanzassitijā, Mo. (AP Photo/Charlie Riedel)  Bufalo Bills aizsargs Džošs Allens iesildās pirms NFL futbola spēles sākuma starp Kanzassitijas Chiefs un Buffalo Bills svētdien, 2022. gada 16. oktobrī Kanzassitijā, Mo. (AP Photo/Ed Zurga)  NFL futbola spēles pirmajā puslaikā, svētdien, 2022. gada 16. oktobrī, Kanzassitijā, Mo., Kanzassitijā, Kanzassitijā, Kanzassitijā, Kanzassitijā, pirmajā puslaikā tiek galā ar Buffalo Bills stūra aizsargu Kairs Elams, priekšējo Kanzassitijas Chiefs uztvērēju Judžu Smitu-Šusteru (AP Photo/Ed Zurga)  Buffalo Bills tālvadības uztvērējs Stefons Digss (14) skrien ar bumbu, kamēr Kanzassitijas Chiefs saspēles vadītājs Leo Čenals aizsargājas NFL futbola spēles pirmajā puslaikā svētdien, 2022. gada 16. oktobrī Kanzassitijā, Mo. (AP Photo/Ed Zurga )  Kanzassitijas 'Chiefs' saspēles vadītājs Patriks Mahomess (15) meta metienus zem Bufalo Bills aizsardzības centra Bugija Bašema (55) un aizsardzības spēlētāja Dakvena Džounsa (92) NFL futbola spēles pirmajā puslaikā, svētdien, 2022. gada 16. oktobrī, Kanzassitijā. , Mo. (AP Photo/Ed Zurga)  Losandželosas Rams stūra aizsargs Džeilens Remzijs, galvenais, cīnās ar Karolīnas Panthers saspēles vadītāju Kristianu Makkefriju (22) NFL futbola spēles otrajā pusē svētdien, 2022. gada 16. oktobrī, Inglvudā, Kalifornijā (AP Photo/Jayne Kamin-Oncea)  Kansas City Chiefs tālvadības uztvērējs Skajs Mūrs (24) skrien ar bumbu, kamēr Buffalo Bills stūra aizsargs Tarons Džonsons aizsargājas NFL futbola spēles otrajā puslaikā svētdien, 2022. gada 16. oktobrī Kanzassitijā, Mo. (AP Photo/Charlie Riedel )  Buffalo Bills tālsatiksmes uzbrucējs Stefons Digss, pa labi, tver piespēli, kad Kanzassitijas Chiefs stūra aizsargs Džošua Viljamss (23) aizsargājas NFL futbola spēles otrajā puslaikā svētdien, 2022. gada 16. oktobrī Kanzassitijā, Mo. /Eds Zurga)  ' Cooper Rush, center, looks to pass during the first half of an NFL football gam ... Dalasas Cowboys komandas spēlētājs Kūpers Rašs, šķiet, izturēs pirmajā puslaikā NFL futbola spēlē pret Philadelphia Eagles svētdien, 2022. gada 16. oktobrī, Filadelfijā. (AP foto/Mets Rurks)  ' Marcus Epps blocks a pass intended for Dallas Cowboys' Peyton Hendershot d ... Filadelfijas 'Eagles' spēlētājs Markuss Epss bloķē piespēli, kas paredzēta Dalasas 'Cowboys' spēlētājam Peitonam Henderšotam NFL futbola spēles pirmajā puslaikā, svētdien, 2022. gada 16. oktobrī, Filadelfijā. (AP foto/Mets Rurks)  ' Dorance Armstrong tackles Philadelphia Eagles' Jalen Hurts during the first hal ... NFL futbola spēles pirmajā puslaikā svētdien, 2022. gada 16. oktobrī, Filadelfijā, Dalasas kovboju spēlētājs Dorance Ārmstronga cīnās ar Džeilenu Hurtsu no Filadelfijas Eagles. (AP Photo/Matt Slocum)  ' Tony Pollard is tackled by Philadelphia Eagles' Jordan Davis (90) during the fi ... NFL futbola spēles pirmajā puslaikā svētdien, 2022. gada 16. oktobrī, Filadelfijā, no Dalasas Cowboys pārstāves Toniju Polardu cīnās Džordans Deiviss no Filadelfijas Eagles (90). (AP Photo/Matt Slocum)

Laipni lūdzam NFL sezonas 6. nedēļā.

Starp labākajiem mačiem ir Baltimoras 'Ravens' pie Ņujorkas 'Giants', Bufalo 'Bills' no Kanzassitijas 'Chiefs' iespējamā AFC čempionāta spēles priekšskatījumā un neuzvarētā Filadelfijas 'Eagles', kas svētdienas nakts spēlē uzņems Dalasas 'Cowboys'. Raiders atvadās.

Visu spēļu laikā atsvaidziniet šo emuāru, lai izsekotu sliktajiem sitieniem, kustībai tiešraides likmju līnijā, puslaika likmes un daudz ko citu.

ATJAUNINĀJUMI

Katras spēles likmju rezultāti — pilna spēle, pirmais puslaiks un otrais puslaiks — ir norādīti šī stāsta apakšā, kā arī daži galvenie lodziņu rezultātu statistikas dati.

20:35: Tas ir svētdienas darbībai. Underdogs cīnījās ar rezultātu 6:6, uzvarot Steelers (+375), Patriots (+130), Jets (+320), Giants (+210), Falcons (+160) un Seahawks (+115).

Kopējie rezultāti bija 8-4.

Paldies, ka izlasījāt.

20:23: FINĀLS: Eagles 26, Cowboys 17. Džeilens Hērts iemeta divus piezemējumus, un Eagles piespieda trīs bumbas zem groziem, lai segtu kā 7 punktu favorīti un paliktu nepārspēts. Cowboys vēlu netrāpīja 59 jardu vārtus, kas būtu ļāvis Dalasai segt. Spēle paslīdēja pāri 42½.

20:18: Brets Māers netrāpa 59 jardu vārtus 'Cowboys' labā un aizsegā. Eagles pārņems gandrīz pussargu, 1:08 paliekot vadībā ar 26:17.

20:01: Kūpers Rašs peld ar ievainotu pīli, kuru pārtver K.Dž.Gārdners-Džonsons. Eagles vadībā ar 26:17, atlikušas nedaudz vairāk kā piecas minūtes.

19:53: Iespaidīga atbilde no Ērgļiem. Džeilens Hērts beigu zonā uzsit Devontu Smitu, un Eagles ir priekšā ar 26:17 ar 7:02 pēc neveiksmīgas divu punktu konversijas. Par derību slēdzējiem priecāties. Eagles tiešraidē ir -1600 (Cowboys +850), kopā 49½.

19:41: Džeiks Fērgusons sasniedz 93 jardu braucienu ar savu pirmo piezemējumu karjerā. Viņš ir Barija Alvaresa mazdēls. Ceturtās ceturtdaļas sākumā Cowboys atpaliek no Eagles ar 20:17. Eagles tiešraidē ir -260 (Cowboys +225), kopā 47½.

19:36: Eagles vadībā ar 20:10, bet Cowboys brauc ieejot ceturtajā ceturtdaļā. Eagles tiešraidē ir -450 (Cowboys +340), kopā 44½.

19:26: Leinam Džonsonam ir jābūt MVP, jo Eagles uzbrukums ir beidzies bez līnijsarga, kurš ir guvis smadzeņu satricinājumu.

19:15: Ezekiels Eliots iegriežas beigu zonā, lai nodrošinātu iespaidīgu braucienu kovbojiem, kas iznāk no ģērbtuves. Eagles 20, Cowboys 10 trešās ceturtdaļas sākumā. Eagles tiešraidē ir -1300 (Cowboys +750), kopā 46½.

18:54: Otrā puslaika līnija: Eagles -3, kopā 20.

18:49: PUSLAIKS: Eagles 20, Cowboys 3. Pirmā puslaika uzvarētāji: Eagles -3½, virs 20½. Ērgļi piespieda divas reizes atspēlēt un guva visus savus punktus otrajā ceturtdaļā, lai segtu viegli. Cowboys vēlu piezemējumu apgāza video apskatā, taču iesita vārtus, kad bija atlikušas 29 sekundes, lai rezultāts būtu pāri.

18:35: Eagles samierinās ar vārtu guvumu un vadībā ar 20:0 Cowboys ar 1:47 līdz puslaikam. Eagles tiešraidē ir -5000 (Cowboys +1600), kopā 42½. Ir kādi ņēmēji?

18:27: Kabatas maiņa.

18:16: Cowboys turas pēc Maika Makartija azartspēles un ļauj gūt vārtus. Ir 17:0 Eagles, līdz puslaikam atlicis 7:53. Eagles tiešraidē ir -2500 (Cowboys +1100), kopā 43½.

18:11: Maiks Makartijs izrādīja lielu ticību Kūperam Rašam, kurš atrodas ceturtajā vietā, taču, iespējams, tas nebija labākais zvans.

18:05: A.J. Brauns pārvērš Džeilena Hērta īso piespēli piezemējumā, un 'Eagles' ir vadībā ar 14:0 pār 'Cowboys' ar 10:40 līdz otrās ceturtdaļas beigām. Eagles tiešraidē ir -2000 (Cowboys +1000), kopā 41½.

17:58: Lielisks otrās ceturtdaļas sākums Ērgļiem kārtējo reizi. Tipu urbis tiek pārtverts, un Filadelfija sāk pārņemt kontroli.

17:54: Otrās ceturtdaļas pirmajā izspēlē Mailss Sanderss iebrūk ieskaites zonā, un 'Eagles' izvirzīja Cowboys vadībā ar 7:0. Eagles tiešraidē ir -600 (Cowboys +420), kopā 39½.

17:51: PIRMĀ Ceturkšņa BEIGAS. Eagles 0, Cowboys 0. Zzzzzzzz. Eagles tiešraidē ir -450 (Cowboys +340), kopā 37½.

17:38: Cowboys un Eagles tirgo punts pirmā ceturkšņa vidū. Eagles tiešraidē ir -320 (Cowboys +250), kopā 38½.

16:51: — Cowboys (+240) pie Eagles (-7, 43, -280), 17:20.

16:34: FINĀLS: Bills 24, Chiefs 20. Džošs Allens iemeta trīs piezemējumus, tostarp Dosona Noksa piezemējumu ar atlikušo 1:04, un Bills sedza kā 2½ punktu favorīti. Patriks Mahomess tika pārtverts vēlu, jo spēles rezultāts bija zem 54½.

16:25: Dousons Nokss izķer piezemējumu ar atlikušo 1:04, un Bills ir 24:20 pārsvars pār Chiefs un segumu. Kāda spēle. Rēķini ir -300 tiešraidē (Chiefs +240).

16:14: FINĀLS: Seahawks 19, Cardinals 9. Kenets Vokers III noskrēja 97 jardus un ceturtās ceturtdaļas piezemējumu, un Seahawks guva sarūgtināto uzvaru kā 2½ punktu atpalicējs mājās. Spēle palika zem 50½.

16:03: FINĀLS: Rams 24, Panthers 10. Darels Hendersons juniors guva vārtus ar 8:15, un Rams izvēlējās Panthers rezerves aizsargu Džeikobu Īsonu beigu zonā ar 2:20 atlikušajā ceturtajā ceturtdaļā, lai segtu kā 9½ punktu favorīti. Spēle palika zem 41 kopvērtējuma.

16:01: Harisons Batkers to izsit cauri, un 'Chiefs' vadībā Bills ar 20:17 ar 9:49 atlikušajā ceturtajā ceturtdaļā. Chiefs tiešraidē ir -150 (rēķini +120), kopā 47½.

15:53: Rams pārtver Džeikobu Īsonu beigu zonā un saglabā vadību 24:10 ceturtās ceturtdaļas beigās. Liels priekš vāka.

15:40: Patriks Mahomess dod streiku Mekolai Hārdmenai, un tas ir neizšķirts Kanzassitijā. Chiefs 17, Bills 17 ar 2:44 līdz trešajā ceturtdaļā. Piesprādzējiet drošības jostas. Rēķini tiešraidē ir -160 (Chiefs +130), kopā 51½.

15:34: Darels Hendersons jaunākais iespiežas beigu zonā, un Rams to ir uzlauzuši pret Panthers. Viņi ir vadībā ar 24:10 ar atlikušo 8:15 un tagad ir 9½ punktu favorīti.

15:30: Stefons Digss kļūst vaļīgs un ievelk Džoša Alena piespēli, lai gūtu piezemējumu. Bills vadībā ar 17:10 Chiefs ar 7:02 līdz trešās ceturtdaļas beigām. Rēķini tiešraidē ir -320 (Chiefs +250), kopā 47½.

15:28: Kenets Vokers III stobru iekļūst beigu zonā, un Seahawks ceturtās ceturtdaļas sākumā izvirzījās vadībā ar 19:9 pār Cardinals. Seahawks tiešraidē ir -500 (Cardinals +375), kopā 40½.

15:24: Harisons Batkers pagrūda 51 jarda vārtu mēģinājumu. Trešās ceturtdaļas sākumā 'Chiefs' un 'Bills' saglabā neizšķirtu 10:10. Rēķini tiešraidē ir -170 (Chiefs +140), kopā 43½.

15:16: Bens Skovroneks noskrien 17 jardus, lai gūtu piezemējumu, un Rams vadībā ar 17:10 Panthers, kad līdz trešās ceturtdaļas beigām bija atlikušas 11 sekundes. Rams tiešraidē ir -1300 (Panthers +750), kopā 36½.

15:08: Vairāk vārtu Sietlā. Ar rezultātu 12:3 Seahawks ir vadībā Cardinals ar 4:11 līdz trešās ceturtdaļas beigām. Seahawks tiešraidē ir -220 (Cardinals +180), kopā 32½.

15:06: Otrā puslaika līnija: rēķini -2½, kopā 28.

15:02: Puslaiks: Bills 10, Chiefs 10. Pirmā puslaika uzvarētāji: Chiefs +1½, jaunāki par 27 gadiem. Džošs Allens savienojās ar Geibu Deivisu pēc 34 jardu piezemējuma piespēles, otrajā ceturtdaļā atlikušas 16 sekundes. Taču 'Chiefs' trīs izspēlēs nogāja 28 jardus un ieguva segumu, kad Harisons Batkers guva 62 jardus.

14:57: Kas. A. Braukt.

14:28: Otrā puslaika līnija: Cardinals -2½, kopā 24.

14:27: Otrā puslaika līnija: Rams -6, kopā 20.

14:25: PUSLAIKS: Seahawks 9, Cardinals 3. Pirmā puslaika uzvarētāji: Seahawks +½, zem 24½. Komandas kopā guva četrus vārtus NFC West spilvenu cīņā.

14:23: PUSLAIKS: Panthers 10, Rams 7. Pirmā puslaika uzvarētāji: Panthers +6, zem 20½. Donte Džeksons veica piezemējumu ar 30 jardu pārtverto bumbu, kad otrajā ceturtdaļā bija atlicis 1:58, lai nopelnītu Panthers naudas līniju.

14:10: Patriks Mahomess uztur spēli dzīvu un atrod Juju Smitu-Šusteru, kurš izrauj trīs uzbrucējus un dodas prom, lai gūtu piezemējumu. 'Chiefs' vadībā ar 7:3 Bills ar 11:31 atlikušo otro ceturtdaļu. Chiefs tiešraidē ir -125 (Bills -105), kopā 48,½

13:55: Rēķini 0, Chiefs 0 pirmās ceturtdaļas beigās. Pār likmēm, kā mēs jūtamies? Rēķini ir -200 tiešraidē (Chiefs +165), kopā 44½.

13:48: Patriks Mahomess met vienu sitienu gala zonā, un tas tiek pārtverts. Bills and Chiefs saglabāja neizšķirtu 0:0. Rēķini tiešraidē ir -145 (Chiefs +115), kopā 44½.

13:45: Joprojām nav piezemējumu pēcpusdienas spēlēs.

13:33: Rams uzbrukums ir strūklas, un viņi pirmās ceturtdaļas beigās atpaliek no Panthers ar 3:0. Rams tiešraidē ir -300 (Panthers +240), kopā 34½.

13:24: FINĀLS: Patriots 38, Browns 15. Remonds Stīvensons no Lasvegasas skrēja uz diviem punktiem, un Patriots atspēlēja 2½ punktus. Pēc puslaika rezultāta 10:6 spēle lidoja pāri 43½.

13:11: FINĀLS: Colts 34, Jaguars 27. Alekss Pīrss guva vārtus 32 jardu attālumā, kad ceturtajā ceturtdaļā bija atlikušas 17 sekundes, lai paceltu Colts, kuri bija 1½ punkta favorīti. Spēle kopumā pārsniedza 41.

FINĀLS: Vikings 24, Dolphins 16. Kērks Kazinss iemeta divus piezemējumus, un Vikings nosedza kā 3 punktu izbraukuma favorīti. Spēle palika zem 45 kopvērtējuma.

13:09: FINĀLS: Steelers 20, Buccaneers 18. Čeiss Kleipūls noķēra piezemējumu, kad bija atlikuši 9:55, un Steelers apturēja divu punktu konversiju ar 4:38, lai izjauktu kā 9½ punktu mazākais. Spēle palika zem 46½.

13:06: FINĀLS: Jets 27, Packers 10. Packers izskatījās gausa pēc spēles Londonā pirms nedēļas, un Jets dominēja īpašās komandās, lai uzvarētu kā 8 punktu favorīte. Spēle palika zem 44½.

13:04: FINĀLS: Giants 24, Ravens 20. Giants vēlu pārtvēra Lamaru Džeksonu, un Sakons Bārklijs ceturtajā ceturtdaļā guva vārtus ar 1:43, nodrošinot tiešu uzvaru kā 5½ punktu atpalicējs. 'Giants' vēlu atrada bumbu 5 jardu līnijas iekšpusē, taču atņēma ceļgalu, un spēle palika zem 45½.

12:59: FINĀLS: Bengals 30, Saints 26. Ja’Marr Chase guva piezemējumu pēc Džo Burova 60 jardu piespēles ar 1:57, un Bengals sedza kā 3 punktu favorīti. Spēle kopumā pārsniedza 43.

12:52: FINĀLS: Falcons 28, 49ers 14. Markuss Mariota iemeta divus piezemējumus un skrēja pēc vēl viena, lai palīdzētu Falcons izcīnīt tiešu uzvaru ar 3½ punktu mazākumu. Atlanta palika nepārspēta pret izplatību. Spēle palika zem 45½.

12:28: Dželani Vudsa gūst 10 jardu piezemējumu no Meta Raiena, un 'Colts' ir atguvusies līdz galam, izvirzoties vadībā ar 26:21, līdz ceturtajā ceturtdaļā bija 12:47. Colts tiešraidē ir -260 (Jaguars +210), kopā 56½.

12:20: 'Grīnbejai ir pulss.' Ārons Rodžerss savieno ar Alenu Lazardu, lai gūtu piezemējumu, un Jets tagad ir vadībā ar 17:10 ar 2:35 līdz trešās ceturtdaļas beigām. Jets tiešraidē ir -200 (Packers +165), kopā 40½.

12:09: Jets bloķēja savu otro sitienu dienā un atdeva šo sitienu par piezemējumu. Viņi vadībā Packers ar 17:3 ar 5:43 līdz trešās ceturtdaļas beigām. Jets tiešraidē ir -550 (Packers +400), kopā 35½.

12:04: Ja’Marr Chase paņem 15 jardu piezemējumu no Džo Burova, un Bengals tagad atpaliek no Saints ar 23:21 ar 3:30 atlikušajā trešajā ceturtdaļā. Vairāk nekā (43) ir iekšā.

12:00: Brekstons Berioss izsit no 20 jardu attāluma, un trešās ceturtdaļas vidū Jets ir 10:3 pārsvars pār Packers. Jets tiešraidē ir -140 (Packers +110), kopā 30½.

11:50: Beilijs Zape atrod Taikvanu Torntonu par īsu piezemējumu, un Patriots ir vadībā ar 17:6 pār Browns. Patriots tiešraidē ir -400 (Browns +300), kopā 42½.

Zodiaka zīme 12. jūlijā

11:39: Otrā puslaika līnija: Ravens -1½, kopā 22½.

11:38: Otrā puslaika līnija: Packers -3½, kopā 20½.

11:37: Otrā puslaika līnija: Browns -½, kopā 21.

11:36: Otrā puslaika līnija: Jaguars Pick, kopā 20.

11:34: Otrā puslaika līnija: Bengals -3, kopā 21.

11:33: PUSLAIKS: Jaguars 14, Colts 13. Pirmā puslaika uzvarētāji: Jaguars +½, virs 20½.

PUSLAIKS: Patriots 10, Browns 6. Pirmā puslaika uzvarētāji: Patriots +1, zem 20½.

PUSLAIKS: Ravens 10, Giants 7. Pirmā puslaika uzvarētāji: Giants +3½, jaunāki par 22 gadiem.

PUSLAIKS: Saints 20, Bengals 14. Pirmā puslaika uzvarētāji: Saints +1½, virs 21.

11:32: PUSLAIKS: Jets 3, Packers 3. Pirmā puslaika uzvarētāji: Jets +4½, zem 22½. Packers smird.

11:31: Otrā puslaika līnija: Dolphins -½, kopā 21.

11:29: PUSLAIKS: Vikings 10, Dolphins 3. Pirmā puslaika uzvarētāji: Vikings -2½, zem 22½. Ērvs Smits juniors tvēra 1 jarda piespēli no Kērka Kazinsa ar 2:32, kad bija atlikušas otrās ceturtdaļas Vikings segumu.

11:27: Otrā puslaika līnija: Buccaneers -5, kopā 21½.

11:25: PUSLAIKS: Steelers 10, Buccaneers 9. Pirmā puslaika uzvarētāji: Steelers +6, zem 23½.

11:23: Otrā puslaika līnija: 49ers -4, kopā 23½.

11:21: PUSLAIKS: Falcons 21, 49ers 14. Pirmā puslaika uzvarētāji: Falcons +2½, virs 22½. Markuss Mariota guva vārtus ar 3 jardu vārtsargu, kad otrajā ceturtdaļā bija atlikušas 57 sekundes, lai uzvarētu pie naudas līnijas.

11:07: Packers šajās formās izskatās pēc Ašvabenonas vidusskolas, un viņi arī spēlē tāpat kā viņi. Packers tiešraidē ir -180 (Jets +150), kopā 31½.

11:04: Pēc Van'Deila Robinsona Daniela Džounsa īsajā piezemējuma piespēles viss neizšķirts Meadowlands. Giants 7, Ravens 7 ar 3:31 līdz otrajai ceturtdaļai. Ravens tiešraidē ir -190 (Giants +155), kopā 39½.

10:57: Brendons Aijuks gūst otro piezemējumu, un 49ers dzēsa 14 punktu deficītu un otrās ceturtdaļas vidū ir neizšķirts ar Falcons. 49ers tiešraidē ir -150 (Falcons +120), kopā 57½.

10:49: 'Ravens' salauž zīmogu pret 'Giants', bijušajam 'Raiders' saspēles vadītājam kenijietim Dreikam atbrīvojoties un veicot 30 jardu piezemējumu ar 9:26 līdz otrajā ceturtdaļā. Ravens tiešraidē ir -380 (Giants +290), kopā 36½.

10:46: Packers nevar izkļūt no sava ceļa uzbrukumā, un tiešraidē ir -280. Jets ir +225 un šobrīd šķiet dzīvs suns. Kopā ir 33½, LOL.

10:33: 'Falcons' ir ģērbusies savās 'Dirty Birds' vienībās un pēc piezemējuma sitiena ir vadībā ar 49ers ar 14:0. Pēc slēgšanas ar +3½, Falcons tiešraidē ir -250 (49ers +200), kopā 50½.

10:28: Lai trīs spēles būtu 0:0. 'Jaguars' guva 1 jarda piezemējumu no saspēles vadītāja Trevora Lorensa un pirmās ceturtdaļas beigās izvirzīja 'Colts' ar 7:0. Jaguars tiešraidē ir -200 (Colts +165), kopā 40½.

10:26: Daži no šiem pirmajiem ceturkšņiem lido garām. Četrās no astoņām spēlēm neizšķirts 0:0.

10:11: Saints ir pirmā komanda no rīta. Tre’Kvans Smits 18 jardu piezemējumu piespēlē no Endija Daltona. Saints tiešraidē ir -150 (Bengals +120), kopā 46½.

10:02: Packers noslēdza -8.

9:45: Buccaneers-Steelers spēles kopsumma turpina pieaugt. Tagad tas ir līdz 47. Cita kustība:

— Bengals-Saints kopā no 42½ līdz 43

— Patriots-Browns kopā no 43 līdz 43½

— Jets-Packers kopā no 45 līdz 44½

— 49. gadi no -4 līdz -3½

9:34: Sabiedrībai patīk Bengals, Jaguars un Patriots pie FanDuel Sportsbook.

9:28: STN sporta perspektīvas: derību tendences

9:25: No @CaesarsSports kāds derību slēdzējs no Arizonas šodien veica divas likmes 0 000 vērtībā:

— Ravens (-5½, 45½, -250) pie Giants (+210), 10:00

— Vikings (-3, 45, -170) pie Dolphins (+150), plkst.10.

— 49ers (-4, 45½, -200) Falcons (+175), 10:00

ŠODIENAS GRAFIKS

PABEIGTA

— Steelers 20, Buccaneers 18 (Pitsburgā)

Visas spēles uzvarētāji: Steelers +9½, zem 46½, Steelers +375 ML

Pirmā puslaika uzvarētāji: Steelers +6, zem 23½ (Steelers 10-9)

Otrā puslaika uzvarētāji: Steelers +5, zem 21½ (Steelers 10-9)

Jardi vienā izspēlē: Buccaneers 4,5, Steelers 4,4 (Buccaneeers vadībā ar 304:270 jardu kopskaitā)

Mazie: līdzvērtīgi (0-0)

Lielākais pārsvars: Buccaneers nekad nav vadījis; Steelers 20.-12

— Bengals 30, Saints 26 (Ņūorleānā)

Pilnas spēles uzvarētāji: Bengals -3, virs 43, Bengals -165 ML

Pirmā puslaika uzvarētāji: Saints +1½, virs 21 (Saints 20-14)

Otrā puslaika uzvarētāji: Bengals -3, virs 21 (Bengals 16-6)

3. novembra zodiaka zīme

Jardi vienā spēlē: Bengals 6,4, Saints 5,6 (Saints vadībā ar 399:348 jardu kopskaitā)

Mazie: Saints +1 (1-0)

Lielākais pārsvars: Bengals 30-26; Svētie 17-7

1007 eņģeļa numurs

— Colts 34, Jaguars 27 (Indianapolisā)

Visas spēles uzvarētāji: Colts -1½, virs 41, Colts -125 ML

Pirmā puslaika uzvarētāji: Jaguars +½, virs 20½ (Jaguars 14-13)

Otrā puslaika uzvarētāji: Colts Pick, virs 20 (Colts 21-13)

Jardi vienā izspēlē: Jaguars 6,4, Colts 5,9 (Colts vadībā ar 434-377 jardiem)

Materiāli: Colts +1 (1:0)

Lielākais pārsvars: Jaguars 14-3; Colts 34-27

— Patriots 38, Browns 15 (Klīvlendā)

Visas spēles uzvarētāji: Patriots +2½, virs 43½, Patriots +130 ML

Pirmā puslaika uzvarētāji: Patriots +1, zem 20½ (Patriots 10-6)

Otrā puslaika uzvarētāji: Patriots +½, virs 21 (Patriots 28-9)

Jardi vienā spēlē: Patriots 6,1, Brauns 4,9 (Patriots vadībā ar 399:328 jardu kopskaitā)

Grūti: Patriots +3 (4-1)

Lielākais pārsvars: Patriots 38-15; Brauns nekad nav vadījis

— Jets 27, Packers 10 (Grīnbejā)

Visas spēles uzvarētāji: Jets +8, zem 44½, Jets +320 ML

Pirmā puslaika uzvarētāji: Jets +4½, zem 22½ (neizšķirts 3-3)

Otrā puslaika uzvarētāji: Jets +3½, virs 20½ (Jets 24-7)

Jardi vienā spēlē: Jets 5,2, Packers 4,0 (jardu kopskaitā neizšķirts 278:278)

Grūti: Jets +1 (1-0)

Lielākais pārsvars: Jets 27-10; Iepakotāji nekad nav vadījuši

— Giants 24, Ravens 20 (East Rutherford, N.J.)

Visas spēles uzvarētāji: Giants +5½, zem 45½, Giants +210 ML

Pirmā puslaika uzvarētāji: Giants +3½, jaunāki par 22 gadiem (Ravens 10-7)

Otrā puslaika uzvarētāji: Giants +1½, virs 22½ (Giants 17-10)

Jardi vienā spēlē: Ravens 7,0, Giants 3,8 (Ravens vadībā ar 406:238 jardu kopskaitā)

Grūti: Giants +1 (2-1)

Lielākais pārsvars: Ravens 20-10; Milži 24.-20

— Vikings 24, Dolphins 16 (Maiami)

Pilnas spēles uzvarētāji: Vikings -3, līdz 45 gadiem, Vikings -170 ML

Pirmā puslaika uzvarētāji: Vikings -2½, zem 22½ (Vikings 10-3)

Otrā puslaika uzvarētāji: Vikings +½, virs 21 (Vikings 14-13)

Jardi vienā spēlē: Vikings 4,7, Dolphins 6,3 (Dolphins vadībā 458-234 jardu kopskaitā)

Grūti: Vikings +3 (3-0)

Lielākais pārsvars: Vikings 24-10; Dolphins 3:0

— Falcons 28, 49ers 14 (Atlantā)

Visas spēles uzvarētāji: Falcons +3½, zem 45½, Falcons +160 ML

Pirmā puslaika uzvarētāji: Falcons +2½, virs 22½ (Falcons 21-14)

Otrā puslaika uzvarētāji: Falcons +4, zem 23½ (Falcons 7-0)

Jardi vienā izspēlē: 49ers 6,1, Falcons 5,2 (49ers vadībā 346:289 jardu kopskaitā)

Materiāli: Falcons +3 (3-0)

Lielākais pārsvars: 49ers nekad nav vadījis; Falcons 14-0, 28-14

— Rams 24, Panthers 10 (Losandželosā)

Visas spēles uzvarētāji: Rams -9½, jaunāki par 41, Rams -450 ML

Pirmā puslaika uzvarētāji: Panthers +6, zem 20½ (Panthers 10-7).

Otrā puslaika uzvarētāji: Rams -6, līdz 20 gadiem (Rams 17-0)

Jardi vienā izspēlē: Panthers 4,6, Rams 5,7 (Rams vadībā ar 360-203 jardiem)

Grūti: līdzvērtīgi (1-1)

Lielākais pārsvars: Panthers 3-0, 10-7; Auni 24-10

— Seahawks 19, Cardinals 9 (Sietlā)

Visas spēles uzvarētāji: Seahawks +2½, zem 50½, Seahawks +115 ML

Pirmā puslaika uzvarētāji: Seahawks +½, zem 24½ (Seahawks 9-3).

Otrā puslaika uzvarētāji: Seahawks +2½, jaunāki par 24 gadiem (Seahawks 10-6)

Jardi vienā izspēlē: Cardinals 4,4, Seahawks 4,5 (Cardinals vadībā 315:296 jardu kopskaitā)

Grūti: Seahawks +1 (2-1)

Lielākais pārsvars: Cardinals 3-0; Seahawks 19:9

— Bills 24, Chiefs 20 (Kanzassitijā)

Visas spēles uzvarētāji: Bills -2½, zem 54½, Bills -150 ML

Pirmā puslaika uzvarētāji: Chiefs +1½, jaunāki par 27 gadiem (neizšķirts 10-10)

Otrā puslaika uzvarētāji: Bills -2½, jaunāki par 28 gadiem (14.-10. rēķini)

Jardi vienā izspēlē: Bills 6,2, Chiefs 6,3 (Bills vadībā 443-387 jardu kopskaitā)

Grūti: rēķini +1 (2-1)

Lielākais pārsvars: 17.-10. rēķins; Chiefs 7-3

— Eagles 26, Cowboys 17 (Filadelfijā)

Visas spēles uzvarētāji: Eagles -7, virs 42½, Eagles -280 ML

Pirmā puslaika uzvarētāji: Eagles -3½, virs 20½ (Eagles 20-3)

Otrā puslaika uzvarētāji: Cowboys +3, kopā grūdiens 20 (Cowboys 14-6)

Jardi vienā spēlē: Cowboys 4,9, Eagles 4,0 (Cowboys vadībā 315-270 jardu kopskaitā)

Grūti: Eagles +3 (3-0)

Lielākais svins: Cowboys nekad nav vadījis; Ērgļi 20:0

Sazinieties ar David Schoen pa tālr dschoen@reviewjournal.com vai 702-387-5203. Sekojiet @DavidSchoenLVRJ vietnē Twitter.