Raiders atskaites karte: A un B uzvara pagarinājumā

Raiders saspēles vadītājs Džošs Džeikobss (28) meklē vietu, kur skriet pret Denveras Broncos t... Raiders saspēles vadītājs Džošs Džeikobss (28) meklē vietu, kur startēt pret Denveras Broncos NFL spēles pirmajā puslaikā Empower Field stadionā Mile High Stadium svētdien, 2022. gada 20. novembrī, Denverā. (Heidi Fang / Las Vegas Review-Journal) @HeidiFang  Raiders uzbrucējs Davante Adams (17) nevar panākt, kad Denveras Broncos aizsargs Džastins Simmonss (31) aizstāvēja NFL spēles otrajā pusē Empower Field Mile High stadionā svētdien, 2022. gada 20. novembrī, Denverā. . (Heidi Fang / Las Vegas Review-Journal) @HeidiFang  Raiders aizsargs Dereks Kers (4) metienus pret Denveras Broncos NFL spēles otrajā pusē Empower Field stadionā Mile High Stadium svētdien, 2022. gada 20. novembrī, Denverā. (Heidi Fang / Las Vegas Review-Journal) @HeidiFang  Raiders galvenais treneris Džošs Makdaniels no malas skatās NFL spēles otro puslaiku Empower Field stadionā Mile High Stadium svētdien, 2022. gada 20. novembrī, Denverā. (Heidi Fang / Las Vegas Review-Journal) @HeidiFang  Raiders uzvarētājs AJ Kouls (6) norāda, ka komanda uzvarēja monētas mešanā, lai sāktu pagarinājumu NFL spēlē pret Denveras Broncos Empower Field laukumā Mile High Stadium svētdien, 2022. gada 20. novembrī, Denverā. (Heidi Fang / Las Vegas Review-Journal) @HeidiFang  Raiders aizsargs Makss Krosbijs (98) dodas laukumā kopā ar uzbrucēju Dilanu Pārhemu (66), lai svinētu pēc tam, kad komanda svētdien, novembrī, NFL spēles Empower Field papildlaikā pieveica Denveras Broncos ar 22:16 Mile High stadionā. 20, 2022, Denverā. (Heidi Fang / Las Vegas Review-Journal) @HeidiFang

DENVERA — kā Raiders veicās a Uzvara pagarinājumā ar 22:16 pār Broncos svētdien Empower Field pie Mile High:

Pārkāpums: B

Pārāk daudz agru sodu neļauj tam kļūt par A, taču jūs nevarat strīdēties ar Dereka Kara 35 jardu piespēli Davantam Adamsam, lai uzvarētu papildlaikā. Kārs realizēja 23 no 37, realizējot 307 jardus, un divus punktus Adamsam, kurš pārtvēra septiņas piespēles 141 jardā. Džošs Džeikobss atkal parādīja labus rezultātus pret slavēto Denveras aizsardzību, kopā veicot 109 jardus, veicot 24 sitienus. Raiders ieguva 407 jardus. Septiņi spēlētāji pārtvēra Kāra piespēles, tostarp Maks Holinss (pieci par 52) un Džeikobs (pieci pret 51). Raiders spēlēja, nesākot kreiso tackle Koltonu Milleru (vēders, plecs), kuru nomainīja Džermeins Eluemunors.

kāda zodiaka zīme ir 27. septembris

Aizsardzība: B

Tas bija Maxx Crosby šovs Raiders, jo Pro Bowl edge rusher paveica mazliet no visa. Viņš pabeidza ar sešiem sitieniem, diviem sitieniem, trīs ceturkšņa aizsarga sitieniem, piespiedu sitienu un pat bloķēja mēģinājumu gūt vārtus. Sestdien no treniņu sastāva izcelts stūra aizsargs Tailers Hols guva trīs sitienus (vienu par zaudējumu), kā arī atvairīja un trāpīja aizsargs. 'Raiders' noturēja Denveru līdz sešiem otrā puslaika punktiem. Rasels Vilsons 247 jardus veica 24 no 31, bet 'Broncos' tika galā ar 94 skrējiena jardiem. Endrjū Bilingsam bija septiņas rezultatīvas piespēles.

cik naudas vērts ir Donalds Tramps

Speciālās komandas: A-

Bloķēti Krosbija vārti. AJ Kouls ar četriem sitieniem vidēji ielidoja 46,8 jardus, vienreiz iespraužot Denveru tās 10 jardu līnijā. Un 52, 57 un 25 jardi no Daniela Karlsona. Taču sērija beidzās arī Pro Bowl futbolistam. Kārlsons bija veicis 41 metienu pēc kārtas, trīs reizes pārsniedzot NFL visu laiku rekordu, kad otrajā ceturtdaļā viņš netrāpīja no 46 jardiem. Dīvaina piezīme: visi trīs Krosbija karjerā bloķētie sitieni ir gūti pret Broncos.

Treneris: B

Komandai, kurai pēdējās nedēļās, protams, pietrūka enerģijas, bija vairāk nekā pietiekami daudz svētdienas, savainojot sevi ar sodiem un tomēr pārvarot tos, lai izcīnītu savu pirmo viena rezultāta spēli sezonā. Džošs Makdaniels un viņa personāls pēc pārtraukuma bija pārliecinoši labākie, un viņa izsaukums pagarinājumā ļāva Keram izvēdināt lietas un galu galā uzvarēt komandas trešo spēli.