Raiders ziņo: Davante Adams cīnās ar aizsardzības uzmanību

Raiders platais uztvērējs Davante Adams (17) tver piezemējumu pāri Tenesī Titans safety K ... Raiders uzbrucējs Davante Adamss (17) NFL futbola spēlē svētdien, 2022. gada 25. septembrī, Nissan stadionā, Nešvilā, Tenesā, pirmajā puslaikā tver piezemējumu pār Tenesī Titans aizsargu Kevinu Bjardu (31) (Bendžamins). Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  NFL futbola spēlē sestdien, 2022. gada 24. septembrī, Nissan stadionā, Nešvilā, Tenesas štatā, Nissan stadionā sestdien, 2022. gada 24. septembrī, pirmajā puslaikā uzbrūk Tenesī Titans saspēles vadītājs Davante Adamss (17) ar Tenesī Titans saspēles vadītāju Zaks Kaningems (41). Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Raiders uzbrucējs Davante Adams (17) atskatās no cīņas līnijas pirmajā puslaikā NFL spēlē pret Tenesī Titans Nissan stadionā svētdien, 2022. gada 25. septembrī, Nešvilā, Tenesas štatā (Heidija Fanga/Lasvegasa Pārskats-žurnāls) @HeidiFang

NEŠVILA, Tenesas štats — Davante Adamss skrēja Zaks Kaningems un devās virs Kevina Baida, lai gūtu piezemējumu Raiders labā spēles otrajā ceturtdaļā. Svētdien zaudējums ar 24:22 uz Titāniem Nissan stadionā.

Tas bija atgādinājums par to, cik īpašs ir Adamss, kā arī par to, cik grūta ir viņa dzīve laukumā.

Viņš vienmēr būs aizsardzības spēles plāna centrālais punkts, jo komandas arvien vairāk uzstās, lai kāds cits tās pārspētu.

Lugas laikā Kaningems sākotnēji atlaidās kopā ar Adamsu, pēc tam atlaida viņu Bairdam, lai mēģinātu panākt Adamsu un neļaut viņam atbrīvoties.

Tam nebija nozīmes.

'Viņi mani dubultoja, tāpat kā 95 procentus spēles,' sacīja Adams. 'Man bija jāatrod veids, kā tos atvērt un sadalīt, un Dereks (Kars) uzmeta lielisku bumbu pa galvu, un es vienkārši mēģināju piecelties un spēlēt.'

10. oktobris zodiaka saderība

Tas nav nekas jauns vienam no NFL labākajiem uztvērējiem. Viņš pastāvīgi pievērsīs visvairāk aizsardzības uzmanību, taču viena lieta, ko viņš nedarīs, ir samierināties ar to, ka dubultās komandas viņu izņems no spēles.

'Mani šādi spēlē jau kādu laiku,' viņš teica. 'Operācija ir to izdomāt un joprojām būt produktīvam dienas beigās.'

697 eņģeļa numurs

Adamss pabeidza ar pieciem tvērieniem 36 jardos, pagarinot savu spēļu sēriju ar vismaz divām piespēlēm līdz 78. Tā ir otrā garākā aktīvā sērija aiz Deandre Hopkinsa (84).

Viņa kontā arī piezemējums visās trīs šīs sezonas spēlēs.

Pakāpjoties uz augšu

Pagājušajā nedēļā Raiders izlaušanās spēlē uzbrucējs Maks Holinss sasniedza savu karjeras rekordu, piecām piespēlēm.

Viņš sagrāva šo atzīmi svētdien ar astoņu tvērienu un 158 jardu piepūli, kas ietvēra piezemējumu pēdējās minūtēs, kas panāca Raiders ar 24:22.

kā pateikt, vai auna sieviete tev patīk

Vārtu gūšanas spēle bija lēciena bumba, ko viņš atvairīja no aizsarga ar ceturto sitienu. Iepriekš piedziņas laikā viņš paskrēja zem dziļas Kera bumbas, iegūstot 48 jardus, lai pārvērstu vēl vienu ceturto sitienu.

Holinss, kurš vairāk pazīstams ar savu īpašo darbu komandās, arī veica lielisku izspēli, trāpot pie vārtu līnijas.

'Maks vienmēr smagi strādā,' sacīja treneris Džošs Makdaniels. 'Es domāju, ka tāpēc viņš tika ievēlēts par kapteini. Viņa pūles un veids, kā viņš uzstājas, ir bijusi spilgta vieta.

Viņa pūles īpašās komandās bija zināma prece. Viņa parādīšanās kā ierocis piespēļu spēlē ir bijusi atklāsme, bet ne negaidīta Adamsam.

'Visvairāk nozvejas, ko viņš jebkad ir guvis, bija 16,' sacīja Adams. 'Bet tas ir tas, ko es sagaidu no viņa pēc tam, kad esmu iepazinies ar viņu kā spēlētāju. Viņš to var darīt konsekventi, un mums tas būs vajadzīgs no viņa, ja komandas ar mums spēlēs šādi (aizsardzībā).

Holinss pēc spēles nerunāja ar žurnālistiem.

eņģeļa numurs 3535

Valera pleci vainīgi

Atbildību par pārtverto bumbu, kas ceturtās ceturtdaļas sākumā atlēca no viņa rokām beigu zonā, uzņēmās stingrs gals Darens Vallers, kad Kārs mēģināja atvairīt metienu starp diviem aizsargiem.

'Jums ir jāskatās bumba iekšā,' sacīja Valers. “Pirmkārt un galvenokārt, jums ir jānodrošina loms. Es to nedarīju. Es mēģināju pacelties un uzspēlēt pie vārtu līnijas. Jūs to nevarat izdarīt, it īpaši spēles svarīgākajos brīžos. Mēs visu laiku sludinām pamatus, un tā bija mana būtiska kļūda.

“Bet es neturos pie pilnības standarta. Es dažreiz izjaukšos, bet es zinu, ka es atgriezīšos. Es zinu, ka viena diena vai viena luga mani nevar definēt.

Džeikobs spēlē

Skrējiens Džošs Džeikobss pats sestdien devās uz Nešvilu, nevis lidoja kopā ar komandu piektdien, jo bija slims.

625 eņģeļa numurs

Viņš tika minēts kā apšaubāms, taču viņš nospēlēja un noskrēja 66 jardus, veicot 13 sitienus. Viņa kontā arī piecas tvērienas 31 jardā.

Džeikobss, kurš pēc spēles atteicās runāt ar žurnālistiem, darbojās aiz Raiders septītās uzbrukuma līnijas kombinācijas šosezon.

Alekss Barss tika izsaukts no treniņu komandas un startēja kreisajā aizsargā, 12. startā karjerā un pirmais ar Raiders. Debitants Dilans Pārhems atkal piespēlēja Andrē Džeimsam, kurš izlaida otro spēli pēc kārtas ar smadzeņu satricinājumu. Labais sitiens Džermeins Eluemunors pārgāja uz labo aizsargu, bet debitants Taijers Munfords labā sitienā. Aizsargi Džons Simpsons un Lesters Kotons darbojās rezerves lomās.

McDaniels nevēlējās piedāvāt pilnu pārskatu pirms filmas noskatīšanās, taču uzskatīja, ka pārkonfigurētā kombinācija ir piemērota.

'Mēs cenšamies atrast pareizo formulu, īstos piecus puišus, kuri spēlēs uzticami un darīs to pareizi atkal un atkal,' viņš teica. 'Es domāju, ka viņi paveica pienācīgu darbu pret labu fronti.