UNLV pieveica NAIA pretinieku Life Pacific

UNLV's Karl Jones (22) plays defense during a team basketball practice at Mendenhall Center in ... UNLV spēlētājs Karls Džonss (22) spēlē aizsardzībā komandas basketbola treniņa laikā Mendenholas centrā Lasvegasā, otrdien, 2022. gada 2. augustā. (Ēriks Verdusko / Las Vegas Review-Journal)

No sešām I divīzijas pārejām, kas starpsezonā pievienojās UNLV vīriešu basketbola komandai, regulārajā sezonā vēl nebija debitējis viens: Rietumvirdžīnijas spēlētājs Isaiah Cottrell.

6 pēdas un 10 collas garais uzbrucējs, Bishop Gorman absolvents, bija izlaidis pirmās sešas Rebels spēles pēdas savainojuma dēļ.

Strēlnieka vīrietim tu patīc

Kad UNLV sestdienas mačā ar NAIA pretinieku Life Pacific pirmo ceturtdaļu bija atlicis 7:05, Kotrels pieteicās spēlei savas sezonas pirmās minūtes.

'Jesaja būs liela daļa no šīs komandas, kas virzīsies uz priekšu, jo viņš var paveikt tik daudz lietu,' sacīja UNLV treneris Kevins Krūgers. 'Viņš pievieno vēl vienu elementu šai komandai.'

'Rebels' nekavējoties pabaroja Kotrelu, kurš saņēma piespēli pa stabu un tika pārkāpts viņa sitiena mēģinājumā. Viņš atvairīja abus soda metienus, iegūstot pirmos punktus sezonā. Viņš spēlēja astoņas minūtes un guva piecus punktus, izcīnīja divas atlēkušās bumbas un realizēja trīspunktnieku.

Kotrels bija viens no 14 nemierniekiem, kuri guva vārtus, apspēlējot Life Pacific, uzvarot Thomas & Mack Center ar 126:54, un sezonā uzlabojot līdz 7:0.

'Es lepojos ar viņiem, ka viņi ir ieguvuši labu attālumu, dalīja bumbu un izspēlē viens otram,' sacīja Krūgers.

Jaunākais uzbrucējs Karls Džonss, Losandželosas Dienvidrietumu koledžas transfērs, maksimāli izmantoja savas minūtes laukumā. Viņš Rebels rindās guva 20 punktus un pievienoja 12 atlēkušās bumbas.

'Man bija karsts, cilvēks.' Džounss teica: 'Ugunsgrēks.'

6:10 uzbrucējs realizēja 10 no 12 metieniem, tostarp astoņus dunks, un palīdzēja UNLV dominēt iekšā. 'Rebels' guva 70 punktus un izcīnīja 58 atlēkušās bumbas.

838 nozīme

Džounss vadīja Rebels ofensīvu uzbrukumu, kurā pieci spēlētāji guva vārtus ar divciparu skaitli. UNLV realizēja 61,9 procentus metienu, no kuriem 15 bija trīspunktnieki, un asistēja 32 no 52 gūtajiem vārtiem.

'Ikvienam bija patiešām svarīgi palielināt pārliecību,' sacīja otrā kursa aizsargs Džekijs Džonsons III, kuram 14 punkti. 'Tas bija liels pārliecības vairotājs.'

'Warriors', kas septiņās NAIA spēlēs vidēji spēlē bija guvusi 89,6 punktus un trāpīja 43,6 procentus no 3 punktu attāluma, realizēja trīs no pirmajiem četriem metieniem un dažas minūtes pēc spēles bija vadībā ar 8:7.

Taču nepagāja ilgs laiks, kad UNLV sāka uzspiest savu gribu.

Piektā gada aizsargs EJ Harkless izstiepa roku un izjauca paredzēto piespēli Life Pacific spēlētājam. Viņš kontrolēja zaudēto bumbu un iemeta tālu piespēli Elijam Pārketam, bet Kolorādo transfēra aizsargs iemeta dunku ar vienu roku.

1121 nozīme

Mačs norisinājās, jo UNLV pirmās ceturtdaļas vidū izmantoja 22:4, lai gūtu panākumus un vairs neatskatījās.

'Rebels' piespieda 27 reizes, no kuriem 10 bija pirmajā puslaikā, palīdzot 'Rebels' savākt 23 ātrās breikbumbas.

UNLV otrajā puslaikā pārtraukumus nepieļāva. Rebels garums nodrošināja Warriors lēkmes, kad viņi mēģināja atrast savu metienu. Life Pacific otrajā puslaikā atvairīja 17,6 procentus no grīdas.

'Mēs paveicām diezgan labu darbu, koncentrējoties uz (viņu puišiem, kuri var labi nošaut),' sacīja Krūgers. “Un tikai zinot, ko viņi slēdz un apsargā. … Lielākoties mēs paveicām labu darbu, lai padarītu viņu izskatu nedaudz stingrāku.

'Rebels' komandai būs nedēļas pārtraukums, pirms sestdien spēlēs Sandjego Universitātē.

'Tas mums būs vēl viens labs izaicinājums,' sacīja Krūgers. 'Tā būs mūsu pirmā īstā izbraukuma spēle. Es zinu, ka mūsu puiši ar prieku dosies tur. Tas mums būs vēl viens lielisks pārbaudījums.'

Sazinieties ar Aleksu Raitu pa tālr awright@reviewjournal.com. Sekojiet @AleksRaits1028 vietnē Twitter.